Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
.. - Schválené
EDRINKER
zdravím, na vašim severu (D2) už hraju nějaký ten pátek. Dnes jsem dostal ban za wh. nechápu a to ještě od admina, který mě tam viděl hrát často.



[AMXBans] Zabanovany adminom: xpT^
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'WH'
[AMXBans] Dlzka: 'permanently'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:29123551'
[AMXBans] Tvoja IP: '89.103.14


Nick: LRG #

Žádám o demo.

proč o něj žádám ? Maximumgaming má jeden z nejlepsích D2 serveru. rád na něm hraju a nerad bych to ukončil.

P.S.: Mám steam = nevidím důvod používat cheaty.
Upravil Energyx dňa 05-10-2012 13:13
 
xpT
Grin tak tú poslednu vetu si zabil ale však najskôr si prečítaj toto

http://leteckaposta.cz/385904544

a tu je demko Smile http://leteckaposta.cz/638861882

keby mám dať ktomu komentár tak veď vieš čo si rob z plasteliny Smile
taký predstrel bez WH nedáš a dosť moc trhá čiže by som povedal aj AB ... škoda že som netočil od začiatku spectovania .... tam to bolo jasné .... a ešte si sa aj priznal ale samozrejme teras napišeš že si to napísal len tak zo srandy to poznáme Smile


BANNED
 
k1x
ja som tam osobne nic nevidel Xpt...podla videa sudim, ze mas wifi, ked nie tak si fixny rate...hento AB vobec nie je, ale ok...wh som uz duplom nikde nevidel...Unban!
 
diviak
prave som to dokukal, UNBAN
 
xpT
Fixny som až moc, len ľutujem že som netočil od začiatku spectu Sad to AB tam možno nebolo ale WH mal však si to chlapec aj priznal a to čo si napísal že " wh som už duplom nikde nevidel znamena že Wh rozoznáš skôr ako AB ?! Tak to tá uznávam pravý cheathunter
 
diviak
Xpt ty na com ficis? nebolo tam ziadne AB ani WH.. este by ma zaujimalo, ze ako sa ti podarila vydedukovat ta predposledna veta, lebo to nema ani hlavy, ani paty Smile
 
xpT
NO tak že si nečítal predošli komentár a nefičim na ničom
 
k1x
AB je tazsie rozoznat ako WH, najma silent, ale ok, mozes mi tu davat directy hl. admin Grin... treba hravat aj daco ine ako gathery alebo puby....je mi luto, ze prave ty si hl.admin, ked "udajne" vidis cheaty na cistom deme...btw. neodpovedal si mi, ze aky mas net Smile
 
diviak
Xpt este jedna otazka, tvoj vek?
 
xpT
Grin to že mám red nick a napísané majiteľ neznamená že ním aj som ja sa tak vôbec necítim a ani vlastne neviem koho je to nápad a ked už vraviš že treba hrávať aj niečo iné ako gathery alebo pub... Prečo by som mal? Ja to nepotrebujem A ja cheaty nevidím na deme ale v.hre vieš nebol si tam ... doteras bola stebou aspoň aká taká reč no couž som taký že si nepriznam chybu ked ju nemám a ktorý ľudia sa zato menia tých nemusím vieš
 
xpT
16 rokov a čo neskôr umrem
 
k1x
viem PRAVDA boli a presne pre toto by som daval prava 18+, aby me sa vyhli takymto situaciam...btw. stale si mi nepovedal aky mas net Grin..dajte mu unban, je cisty
 
xpT
Dobre si usúdil mám WiFi a v mojom prípade bpravda nebolí ... Teras možno nerobím nič ale nebit.mňa na začiatku tak neviem či teras hraš na d2 ... A stale by si dával prava podľa veku? Ja určite NIE skôr podľa brainu
 
uberlowky
mylit sa je ludske....diviak a k1x dvaja slabosi co sa spoja vkuse dvaja proti inym a potom placu ked nemaju pravdu...chlapci dajte si pusinky a P.S. diviak zacni pracovat a nehraj sa na vysokoskolaka aj tak ostanes de#bil#kom Grin
Upravil uberlowky dňa 05-10-2012 08:23
Superman is Back Smile
 
diviak
,,mylit sa je ludske....diviak a k1x dvaja slabosi co sa spoja vkuse dvaja proti inym a potom placu ked nemaju pravdu...chlapci dajte si pusinky a P.S. diviak zacni pracovat a nehraj sa na vysokoskolaka aj tak ostanem de#bil#kom"

presne tak, ostanes debilkom Smile
 
EDRINKER
Přiznal Grin kdyby jsi měl 18+ tak pochopíš ironii... někdo mi napsal že mám wh tak jsem odepsal: '' Ano mám wh na steamu, pak dostanu valve ban a znova si koupim steam '' ... toto je přiznání jako kráva Grin ... A jinak tvojě věta: taký predstrel bez WH nedáš ...... mi zvedla cs sebevědomí PfftPP


Takže mám Unban ? JInak Demo hezké Smile moc pěkně se na mě koukalo Smile)
 
k1x
CS hram dokopy 13 rokov, resp. od vzniku, od roku 2003-2005 aktivne LANky, ligy atd..potom som predal SID za smiesnych 100Sk a v roku 09 som si kupil svoj, ktory mam teraz...co myslis xpt, preco som asi hned usudil, ze mas wifi?..zeby skusenosti?..na tom videu si lagoval ty a nie AB, preto som ti aj pisal fixny si rate a connection na wifine..ale asi nevies co to je...a ja s diviakom sa nehrame na ziadnych panov, ja osobne mam tazko v p**i ci mam prava, alebo nie, ja som len chcel pomoct Bafovi a Fanatikovi, lebo sa pozname uz davno z HS...oni ma poznaju, a vedia, ze na 95% mam vzdy pravdu a vzdy sa na mna mohli obratit ak im nebolo daco jasne a ked ti vravim, ze na tomto deme nic nie je (a to som si ho pustil 2x a ku koncu spomalene na 1/4 rychlosti) nic som tam nevidel, ani naznak WH ani naznak, aby mu cross trhal do hlavy...presne pre toto mi ide o vek, lebo v 18+ rozmyslas uz troska inak ako v 16 ale kebyze chces prava davat podla brainu, tak ty by si ich mal ako prvy odobrate, ked ako mladsi admin s nulovymi skusenostami z lig mi tu bude davat rady...PS: zacni hravat nejake ligy, na zaciatok detsky shifters, potom skus na zapatom U2 alebo ked sa chces naozaj dobre naucit hrat, tak zacni ESL, ESL wire...vtedy sa naucis rozoznavat cheaty od skillu...stacilo si priznat chybu, alebo mi napisat SS Xpt, a by som ti mohol aj vysvetlit cez TS, comu nechapes na tom videu, tak ale uz je neskoro, nemam uz co dodat...
Upravil k1x dňa 05-10-2012 08:03
 
uberlowky
Grin ten keca o ESL co nevie ani co je versus....Grin diviak...debilko si len a len ty a tvoji ****nuty rodicia ze splodili take ****nute decko ako teba...ehm tesim sa na teba ako ma prides navstivit hrdino GrinDD ale nieze dostanes bombu tatranku a odletis domov Pfft
Superman is Back Smile
 
k1x
fesak si uberlowky...dufam, ze mas aj take silne reci v skutocnosti ako len online..PS: nebolo by odveci navstivit kadernika v KE Smile
http://pokec.azet...
 
tryskovy_kasparek
No sorry že se k tomuhle vyjadřuji, ale i tak jsem uživatel a mám snad nárok se vyjádřit.

OK, na demo jsem nekoukal, ale podle komentů, usuzuji že se XpT sekl, tak ok, sekl se, nemusel si stát za svým, ale nemusíte mu tady takhle nakládat.

Uberlowky: Ty si dobrej superman omg. Si toho Supermana trochu převtělil do sebe a hážeš tu machra.

Víš co uberlowky? Nauč se psát, nevím kolik ti je, ale zajímalo by mě kde si vzal tolik teček ve větách. Urážet rodiče i když si to vyhvězdičkoval je hrozně trapné, stejně jako ten Superman.

Dej si hlavu, prober se ty dítě a pak to napiš znovu, zkus použít háčky, čárky a uber pár děckých smailů a teček a možno že se nestrapníš stejně, jako si se strapnil teď a dokázal si jak máš v hlavě nastláno.

"ale nieze dostanes bombu tatranku a odletis domow" To co si zmastil za větu ? Ty supermane.

Omlouvám se bafovi a fanatikovi že jsem se k tomu vyjádřil, ale uberlowky mě opravdu dostal.

Tuším že ti je něco mezi 19-22 uberlowky, tak zapni mozek a chovej se tak a nechovej se jako 13leté děcko ze zvláštní základmí školy.

By: tryskovy_kasparek
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
rupert - Schválené Žiadosť o unban 15 03-06-2013 18:25
Unban :) - Schválené Žiadosť o unban 7 20-05-2013 21:55
Žádost o UNban - Schválené Žiadosť o unban 18 16-05-2013 19:22
Žádost o práva na Dust2 - Schválené Žiadosti o práva 19 15-05-2013 15:00
ziadost o unban - Schválené Žiadosť o unban 20 14-05-2013 16:21
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03