Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
navrh na upravu pravidiel
k1x
pisem sem navrh preto, lebo daktore body mi prisli troska prehnane a mali by sa upravit..t.j...bod c.3 (admin nemusi mat vzdy pravdu, a niektori mladsi admini by toho mohli zneuzit pri niektorych hadkach na fore alebo na serveri)...bod c.14...neviem preco by mal byt zakaz??...kolkokrat komunikujem na TS3 s arzenom, nie ohladom toho, ze mi radi kde su, ale len tak spolu kecame, a popripade mi povie, ze kde sa nachadzaju enemy, ale velakrat mu hovorim, ze mi nemusi vravet, pretoze mam sound a reflexy...tym chcem povedat, ze bod c.14 sa podla mna moze v pohode vymazat
 
FnatiC
bod c.14 netreba vymazat lebo potom sa vyhovaraju nato ze su s kamosom na TS a podobne .. nepoviem kecat mozte sak to kecam aj ja ... ale netrebar adit
I am Sexy and I know it Grin
fn4t1c
 
k1x
aj tak sa da velmi dobre vidiet, ze ci mu dakto poradil alebo je to wh...zalezi od toho mnoho faktorov, ale ja by som to v pohode rozoznal, ci je zapaty alebo nie dotycny
 
xpT
Ja som za...
 
Attack
bod c.14- Je vidno kto si radi , a kto ma Wh.
Ale ber tak že potom bude nevyhoda toho že cheatery , sa budu vkusu vyhovarat že oni neboli zapanut1... Ale podla mna je jasné kto si vola cez TS3,Skype a pod.
Takže ja som za...
 
k1x
som pisal hore..ja by som s tym problem nemal mat rozoznat skillera od cheatera...ak si dakto nie je isty, nech mi ho natoci, posle demo na steam, popripade tu do SS...rad poradim, kedze mam toho dost za sebou odohraneho na roznych ligach
 
Attack
Ok... ja nehovorím že ja neviem ja viem rozoznat cheatera od skill... Smile Najlepšie by bolo keby ste dali neviem presné ako sa to volá ma to nenapadá Grin vám to popíšem... písal to aj minule diviak...

že admin by stlačil nejake písmeno... a zobrazil by sa ako nerealny hráč...(BOT) čiže pred tým hráčom ktorý by admini neboli istý by , sa pred ním zobrazil ten bot abo neviem ako sa vola.. Sad A keby začal do neho strielat ma jasné wh... poprosím aby ste napísali sem tu ten nazov... lebo som zabudol Grin
 
k1x
j viem aky anticheat mysli diviak
 
Bafko
To že admin má vždy pravdu je len na oko, je to kvôli autorite adminov a to komunikovanie, nie je to oficiálne zakázané, je to len kvôli tomu aby sa nevyhovárali.
 
www.bafrnec.eu
k1x
si myslim, ze tie dva body mozes vymazat, aby sa to nejako nezneuzivalo Smile
 
Attack
Bafko bolo by dobré keby ste to tu dali... Lebo niektorý to fakt hraju.. a musíme my admini ich spectovat aj vyše 20 min... Takto nemame cas druhych spectovat..
 
MeTiu
Ku komunikovaniu,aj ja volám s kamošmi ked sa rozohrávame pred mixom/cw na našich serveroch...myslím že tom môžme vymazať Smile
HATERS GONNA HATE,SANTA GONNA SKATE
 
mRTe
vola sa to lucia halutination, a hned ako ma prijali do temu som o to ziadal u fanatika. Neviem preco to doteraz nieje spustene a nepoužávame to.
 
k1x
jj, presne tak sa to vola, a ked to bude, tak napisem daco s diviakom do admin sekcie, lebo ten anticheat ma mensie bugy, na ktore sme dosli, ked sme boli admini na inom portali Smile
 
Bafko
To áno, ale keď to vieš používať tak to je jedno.
 
www.bafrnec.eu
k1x
nejde o to, ci to vies pouzivat...ide hlavne o tie bugy,ktore to ma, lebo dotycny moze dostat nepravom ban, aj ked nic nemal...
 
Bafko
Veď o tom hovorím Smile
 
www.bafrnec.eu
k1x
ok, zle sme sa pochopili Wink
 
prorok
Ahoj, mám tu jeden velkej návrh a to, že byste si všici admini na D2 only měli vzít práva, protože jste všici naprosto mimo. Dáváte nesmyslné bany za něco, co je naprosto mimo hru a když jde o cheaty tak to podporujete, mám natočeno mnoho videí, která usvědčují o tom, že někteří špinavci jednouu miltihacky wh či ab, ale když se vám to snaží mnozí říct dáte mu ban za demenci ač každý kdo dnes v sobotu 22.9. hrál ví, že jistý hšáč jménem valerie, má wh. Videa sem dodám, ale admin ku**a dělejte si to co máte na serverech nebo vám radím aloha. Vip to nezpraví, že budete podporovat sráče, co podvádí...
 
k1x
nie kazdy admin ma cas sa hrajkat v sobotu a tie nezmysly co pises (nezmyselne bany a ze nevieme rozoznat cheaty)...daj sem vsetky dema, ktore mas...som zvedavy ci aspon 1-2 z 10 budu zapaty...daj vsetko do raru a hod to na sendspace...urobis mi radost
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Návrh na pár uprav Návrhy a pripomienky 3 29-12-2013 13:22
Návrh na přidání blocků do hns Návrhy a pripomienky 10 08-02-2013 21:31
návrh na VIP menu Návrhy a pripomienky 7 18-01-2013 16:17
navrh na reklamu na cod4 Návrhy a pripomienky 7 01-01-2013 07:49
navrh na novy server Návrhy a pripomienky 11 26-12-2012 18:19
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03