Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žádost o post Hl.admina
tryskovy_kasparek
Dobrý den.

Po domluvě s Fanatikem si dovoluji požádat o post Hl.admina na vašem webu.

Jméno: Vladimír

Věk: 24let

Nick na steam: tryskovy_kasparek

Steam ID: STEAM_0:1:332645

Proč bych měl být právě já Hl.admin : Vzhledem ke svému věku nabízím profesionální přístup, kvalitu , aktivitu.

Praxi na této pozici mám z nejmenovaného gaming portálu (V případě dotazů se informujte u Fanatika) Kde sem vedl větší skupinu adminu, řešil všeobecné problémy jak webu, tak herních serverů. Dovolím si říci, že to co sem portálu dal, bylo z mé strany trochu moc a celý portál stál z velké části na mne.

Odešel sem včera, kdy sem nezvládl situaci týkající se přístupu adminů, kteří nedokázaly dodržovat své povinosti a nepovolily svým chováním , aby se portál dokázal rozvíjet.

Ve skratce řečeno, veškerá práce, čas a peníze vyhozené do kanálu.

Aktivita: Občas sem si zašel zahrát za fanatikem na vaše servery, pod jiným nickem, ale především jsem se staral o to své. Budoucí aktivita, tu vidím vysokou.

Něco o mne: Jak jsem již v začátku tohoto topicu psal, tak je mi 24let, mám 3děti Grin.

Ve svém Profesním životě, mám praxi s vedením pracovního kolektivu. Dokážu svoji inteligenci a přístup prodat i vám tady.

Co vám nabízím: Z předchozího portálu, mi zůstaly 4 servery.
1) 16slotu

3) 10slotů

Vím není to moc, ale bylo to respective na rozjezd nových herních modů, které kdyby se uchytily, by nedělalo problém navíšit sloty.

Tyto servery jsou pouze 500fps, takže neutáhnou mnoho pulginů, jako máte na ZM např. Tyto servery se dají využít buď na klasický server, např. Rats, snow, awp, public, kde není potřeba server zahlcovat pulginy.

Co víc napsat? Pokud máte dotazy, kontaktujte mne na steam : tryskovy_kasparek, nebo se dotazujte u fanatika.

S přáním hezkého dne, Vláďa
 
f0rest
http://ongaming.e...p?lookup=5

Ako to vysvetlíš?
Smile
 
https://www.google.sk/
tryskovy_kasparek
Zdravím

Jednoduché. Toto je pouze uživatelská kategorie. Když dáš banlist, nebo vedení portálu, jsem tam uplně bez práv, ode dneška a včera sem podal žádost o odebrání práv..

Respective na tom portálu mi zůstal pouze profil..
 
f0rest
ok Smile V poriadku Smile
Smile
 
https://www.google.sk/
Bafko
Chceš byť Hl. Admin na serveroch alebo na webe?
 
www.bafrnec.eu
tryskovy_kasparek
http://ongaming.eu/news.php?readmore=10

Zde se dozvíte, co vše sem pro konkurenci udělal, není to rozepsané, ale to postačí.

Po tom, když začaly admini bořit celý projekt, radši sem utekl, neboť sem se nechtěl dívat, jak se celá moje práce sype jako domeček z karet
 
tryskovy_kasparek
Bafo: S fanatikem sme se nějak domlouvaly na all.

Ovšem nechci se vám tu do něčeho míchat, nebo vyvolávat nějaké negativní reakce.

Fanatik mi tuto nabídku dal několikrát, ale sem věrný jak pes svému pánu. Když si něco umanu, chci být dobrej a nechat za sebou výsledky. Rozhodl sem se pomoci tady, protože tam jsem uplně smazanej.

Svoje zkušenosti chci prodat na serverech i tu na webu
 
Bafko
Idem na steam, porozprávame sa Smile
 
www.bafrnec.eu
tryskovy_kasparek
Ok přidej si mě..Wink
 
xpT
Som za, pokiaľ ako tvrdíš pomôžeš portálu
 
tryskovy_kasparek
Kdybych si nebyl jistej tím co dělám, ani to tu nepíšu.

Pokud chceš, přidej si mě na steam : tryskovy_kasparek
 
Attack
xpT napísal:

Som za, pokiaľ ako tvrdíš pomôžeš portálu



Súhlasím Smile
 
tryskovy_kasparek
Pokud se domluvíme na spolupráci, byl bych rád, aby si mě všichni admini, vedení přidaly na steam. Jelikož budeme v užším kontaktuSmile
 
mRTe
za mňa bez problémov. Ak máš také skúsenosti ako popisuješ, určite to pomôže zvýšiť kvalitu portálu aj serverov. GL
 
diviak
moze byt Smile
 
Razor
Takže, v skratke, s kašparom som posobil na tom portáli, to čo tam on dokázal vybudovať nedokáže hocikto Smile je to velmi dobrý človek, hlavne prospešný pre portál, je zhovorčivý a poradí pri každej situácii, proste nikdy mi nepovedal nie Smile
 
uberlowky
P.S. pri 3 serveroch este aj "negramotny" vladze dajak utiahnut portal...no pri 15+ serveroch uz to nieje len o tom ci vladze ale ci ma naladu aj ked ho nasere 1000 ludi a popritom musi davat pozor na svojich adminov a rozvijat portal Smile
 
Razor
uberlowky napísal:

P.S. pri 3 serveroch este aj "negramotny" vladze dajak utiahnut portal...no pri 15+ serveroch uz to nieje len o tom ci vladze ale ci ma naladu aj ked ho nasere 1000 ludi a popritom musi davat pozor na svojich adminov a rozvijat portal Smile



on netiahol 3 serveri Smile , 3 serveri mal vlastné, bolo tam asi 11 serverov a zvládal to, riešil sťažnosti, stíhal pisat novinky atd Smile
 
tryskovy_kasparek
Řeknu vám to ve skratce na rovinu.

To jak sem působil a fungoval, bylo trochu hard core,ale především koníček. Byly to chvíle zlé, nervy uplně v pr....,ale to co sem chtěl, bylo vybudovat z low portálu TOP 1

Jestly se mi to povedlo?

V očích adminů, uživatelů, asi jo!!

V mých očích? Ne

Rozvíjet tu ten problém nebudu a záleží na vás, čemu věříte a co chcete. Chcete kvalitu? Chcete navštěvovanost ? Dobré adminy? Pak vám to můžu zařídit.

Co se týče hlídání serveru. Během nejméně aktivního měsice na ongaming, kdy sem se staral už o hafo moc věcí, sem měl za sebou cca 70banů, ani jeden neoprávněný, ani jedna žádost o UB.

Nehodlám tu nabízet nemožné, nabídnu vám sebe jako člověka, co vás může posunout o krok dál.

Přeji pěkný den..
 
Attack
uberlowky napísal:

P.S. pri 3 serveroch este aj "negramotny" vladze dajak utiahnut portal...no pri 15+ serveroch uz to nieje len o tom ci vladze ale ci ma naladu aj ked ho nasere 1000 ludi a popritom musi davat pozor na svojich adminov a rozvijat portal Smile


Ale on nieje negramotny ! Vieš?!
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
Žádost o Public Server - Zamietnuté Žiadosti o práva 4 20-08-2013 19:32
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03