Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
unbaniček pls - Schváleno
Loading
Lenže admin čo ti udelil ban ma aj realny život narozdiel od iných čo iba sedia za PC
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198061127348.png
 
Majlo
skytten, čo sa frajeriš? Smile nikoho tu tvoja ESL a podobne nezaujíma, si zapatý, tak radšej hraj tetris, alebo šach
 
skytteN
realny život a steam od novembra 2012 Grin okay a ty, dokáž mi že som zapatý Grin som zvedavý na tvoje argumenty
 
majo
Nikoho tu nezaújmajú tieto tvoje rečički o Esl atd .. mám demo kde si bol zapatý - dal som ti ban ostatné ma nezaújma.
 
moucha
my sme nevedeli vyhláskovať slovo mačka a ty si doteraz nevedel že na steam sú cheaty,neviem teraz čo je horšie.a skytten je to dokázané,reagoval si na anticheat tak tu nemravči stále

Zlúčiť na apríl 14 2013 12:27:50:
to píšeš práve ty o tom hláskovaní čo máš 15 rokov?GrinGrin ty si za vodu
Upravil moucha dňa 14-04-2013 12:27
The easy day was yesterday
 
skytteN
jaj, myslite tu ruku v stene a tie kroky? Grin to bolo dosť zabugované, lebo videl som len trčiacu hlaveň zo steny v katoch a kroky tam Smile
 
moucha
GrinGrinGrin nooooooo vidíš že to ide Grin sám si sa priznal ďakujemeGrin
The easy day was yesterday
 
skytteN
ale ja som ju videl trčať zo steny, a zvuky som počul vďaka mojim siberiam Grin mali ste mi pustiť duchov, to je kvalitnejšie.. tutok len trčal tlmič zo steny nič viac
 
zwelwex
Metiu, si macher, myslím že v 14-ich rokoch vedel slovo mačka vyhláskovať každý.
A tento portál má rok aj niekoľko mesiacov, ak sa nemýlim. Smile
A kladiem si otázku, prečo už niesi admin...
 
www.MaximumGaming.6f.sk
MeTiu
Moucha,zwelwex - nepochopili ste metaforu...to o niečom hovorí Wink Admin nie som,lebo som sám odišiel - končil som s cs a nechápem ako sa mohli admini tak doku*viť za ten čas,čo som tu nebol. Pokiaľ viem,admin by mal dodať demo sem,do témy a nie sa vyťahovať "mám demo and shit". Pre admina(maja) mám len jednu správu,nehraj to na reprákoch,lebo potom bude pre teba zapatý kadý druhý Wink
HATERS GONNA HATE,SANTA GONNA SKATE
 
majo
metiu metiu .. kedže na deme bol vidieť anticheat , tak som to dal do admin sekcie (robia to všetci admini ..) viacej k tomuto nebudem písať , a bolo by dobré keby sa ešte vyjadrili ostatní admini.
 
zwelwex
Aha ja som myslel že to bola personifikácia, asi máš zo Slovenčiny lepšiu známku ako ja, aj keď nevieš diakritiku. ;–)
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Majlo
Metiu, odkedy si odišiel, spravilo sa to kopu zmien od zmien pravidiel, až po dodávanie dém do admin sekcie.. Smile Správaš sa na veľkého bossa, akoby si držal celý portál, keď si adminoval a odkedy si odišiel, je z nás stoka? Smile Zamysli sa troška, ako nič proti tebe poznám, lebo ťa ani nepoznám, ale takýto si nebol.. Smile Raz za Uhorský rok sem niečo napíšeš, aj to sa musíš hádať.. A skrytten, keď tak zhadzuješ náš "nonsteam server", načo žiadaš o unban? Nepochopím Smile Náš trápny, zabugovaný nonsteam server Smile
 
zwelwex
Zalagovaný si zabudol..Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Loading
Majlo teraz si to vychytal Grin

Zlúčiť na apríl 14 2013 14:51:36:
Like a bawZ Grin
Upravil Loading dňa 14-04-2013 14:51
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198061127348.png
 
MeTiu
zwelwex - kde mám chybu?
Majlo - Nehovorím,že som držal portál,ale naserie ma,ked nejaký nonamer so steamom 57 dá ban človeku,ktorého poznám už 2-3 roky a viem,že to čo hrá je čistý skill,hral som s ním niekoľko líg,cez 50 zápasov na esl a niekoľko turnajov.Myslím,že ked už niekomu dávam ban a má steam,tak si pozriem,či už nejaký ban dostal,teda pozriem si ffp.com,google a AJ podľa toho súdim,či mu dám ban,alebo nie.Samozrejme robieval som to aj pri IP,lebo človek si nie je pri niektorých hráčoch dostatočne istý.
HATERS GONNA HATE,SANTA GONNA SKATE
 
Coky
a čo že má steam? FnatiXC má steam je cheater a nikoho to nezajíma, a moj NS kamoš dostane ban na gaysites za wh pričom je čistý Grin
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
MeTiu
Máš oveľa menšie percento cheaterov na steame ako na non-steame,kedže na steame máš aj VAC Wink
HATERS GONNA HATE,SANTA GONNA SKATE
 
Majlo
Metiu, to overenie steamID do googlu robí snáď každý, ale nemôžeš sa tým stále riadiť, každý ban je raz poprvýkrát.. Smile
 
Vevo
Když ho nikdo nenahlasý, tak vac nedostane ..
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
ziadost o unban - Schváleno Žiadosť o unban 13 22-04-2013 20:35
dageN - omyl (UB) - Schváleno Žiadosť o unban 7 15-04-2013 13:53
Źiadost o unban - Schvaleno Žiadosť o unban 29 11-04-2013 12:03
žiadosť o unban plmisqo - Schváleno Žiadosť o unban 14 08-04-2013 18:34
UNBAN PLS.. - Schváleno Žiadosť o unban 6 08-04-2013 18:30
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03