Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
unban prosim - Zamietnuté
andrej
Majlo .... eče kolko výhovoriek si nadeš aby st emi tne unban nedali si myslite osebe že ste neviem čo .. bože pochopte to... ja a rišo 2x rozdielny ludia omg všimnite si to meno že tma je rozdiel !!
 
Majlo
Grin aj ja a Albert sme rozlišní ľudia.
 
andrej
Jop super bož šak ako ti to mám dokázať ... že proste on je on a ja som ja... proste je to moj bratranec mame podobne meno...ale niesme tá istá osoba...
 
Majlo
Vieš čo, mne je to úplne ukradnuté, či dostaneš UB, alebo nie. Ban ti dáme hocikedy, keď sa vrátiš a budeš cheatovať, ale ide mi o tú pointu, že obchádzaš ban, klameš a máš drzosť, žiadať o unban. Páčilo by sa mi viac, keby povieš "áno, cheatoval som, je mi to lúto a žiadam o unban" ja by som ti ten unban vybavil Smile ale toto? som zásadne proti
 
andrej
haha lenže čo som debil načo budem hovoriť že som chetoval a obchadzal ban keď som to nerobil ???!!!

Zlúčiť na apríl 11 2013 21:15:33:
Prosim ťa zaćni aj ty rozmyšlať nemyslisi že každý kto dostane ban tak hneď ten ban musel byť oprávnený. Proste spravili ste chybu mne to nevadí... len vás žiadam o tne unban prosím Smile

Zlúčiť na apríl 12 2013 14:19:35:
Vaˇˇzne prosim vás o tne unban...važne som nič zlé nespravila možte si to overiť aj cez skype... že ja a ona sme dve rozdielne osoby...

Zlúčiť na apríl 16 2013 12:58:57:
tak páni rposim vás čo stym ub moc vás oňho prosim Smile
Upravil andrej dňa 16-04-2013 12:58
 
zwelwex
Počkaj na vyjadrenie Bafka alebo Fanatika..
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Psz
Ach jaj, overte si tie Ip nie pozrite si banlist a pozrite to prvé meno a potom si pozrite to druhé či majú zhodné ip adresy a NS ID/SID
The MaXxiMuM^
 
zwelwex
Aha, bez teba by sme to nevedeli, diky..Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Psz
Asi nie ked ste to doteraz neurobili rozmýšlaj potom píš
The MaXxiMuM^
 
andrej
No tak čo ? Pfft

Zlúčiť na máj 04 2013 15:46:29:
už ma to nebaví čakať lebo kašlete nato... dajte mi ten unban prosim na ostatnych serveroch je to nuda .. navašich sa hra fajnovo... a ten ban bol bez dvovodu tka prosim o ten unban Smile
Upravil andrej dňa 04-05-2013 15:46
 
zwelwex
Po tom, čo si tu machroval, chceš ešte UB. Ja viem, že nie ste tí istý ľudia, ale za to správanie nie som za UB.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
andrej
Za aké správanie .. bože vy len hladáte hocičo aby ste mi ten ub nemuseli dať... no nie ostatny ale ty ano... vas tu prosim jak taky debil... a ty sem ešte hento napišeš -,-"
 
zwelwex
Pozri, ja viem že ty a Riško nie ste ten istý človek, ale týmto komentom (#25), si pekne urazil majla: Prosim ťa zaćni aj ty rozmyšlať nemyslisi že každý kto dostane ban tak hneď ten ban musel byť oprávnený. Takže, na tvojom mieste by som sa správal slušne, neurážal, nekritizoval, ale prosil o UB. Grin
Asi toľko.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
andrej
nj sory ja som už raz taká povaha... :/ že si neneham srať nahlavu prepáčte
 
Danndy
nechávaš si naňu sra* nejak často, niesom za ub. Grin
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
brainer
Ako sa hovorí WH tam je ale na ban to neni. Grin Grin
 
zwelwex
brainer? Kde sa tak hovorí, lebo túto frázu som ešte nepočul. Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
brainer
To sú utajované skutočnosti.... Grin
 
andrej
Prosim vas dajt emi tne ub ... viem že si budete stáť zasvojim ale tý admini čo otom nič nevedia tka nech sa prosim dotoho nestaraju...Lebo hovorite ani neviete čo ako sa dialo a čo sa vlastne stalo... važne hl. admin prosim o ten ub ,prisaham že viac nič nespravim(ani teraz som nieč nespravil) ... ste môj oblubeny server tak vas prosim o ten ub a ospravedlnujem sa všetkým adminom ktorých som urazil ...

Zlúčiť na máj 28 2013 14:00:08:
Prosim O viadrenie Smile
a ešte raz prepáćte že vás otravujem :/

Zlúčiť na máj 28 2013 14:00:24:
*vyjadrenie
Upravil andrej dňa 28-05-2013 14:00
 
k1xo
Som proti UB.
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03