Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
žiadosť o unban plmisqo - Schváleno
awp powa
1: meno plmisqo /ak/
2: už som tu raz mal ban pod menom awp powa a dal mi ho kixo ci dajak tak..tak žiadam aj ja zase o unban...lebo už ma to fakt sere na skoro každom servery musim chodiť na stranky a im to vipisovať..nemám žiadné wh..ani nič podobne mam kupeny hračsky pc kde v smoku mi ani len nesekne ..mam kupene sluchatka kde počujem aj prd tak neviem už či neviete rozoznať alebo čo....ban mi dal admin vevo..Smile prosíím o dodanie dema...ďakujem..Smile a vetšina hráčou ma tam už pozna takže aj vedia že nič nepoužívam...
tu je vípis s konzole :

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 116
Server: Size of custom.hpk > 4.000000 MB, deleting.
Creating HPAK custom.hpk.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom Vevo
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : plmisqo* /ak/
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 43310641 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 195.28.75.114 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: Bol si ZABANOVANY. Skontroluj si konzolu
Kicked : Bol si ZABANOVANY. Skontro
Upravil Vevo dňa 08-04-2013 18:35
 
k1x
no som zvedavy na demo, pokial viem, plmisqo vedel hrat, velakrat som si ho preveroval, a nebol nikdy pri mne zapnuty..no fakt, tesim sa na demo Smile
 
Vevo
Koukněte se na poslední kolo co jsem ho natáčel. http://leteckapos.../117967449

Škoda že jsem nebanoval přes ssban Smile
 
awp powa
noo ja neviem čo mate proti mne na tomto servery Smile je fakt že raz mi de a raz nie a si myslite že mam cheaty ale tak to nieje...nikdy som cheaty nemal tak neviem prečo furt ban...dal mi ho hned potom čo som hrača nahodne trafyl v smoku tak aj ja som zvedavíí na to demo Smile
 
Vevo
Začal jsem tě nahrávat po "akci" co si předvedl na CT spawnu.. Stál si dole a jeden nahoře nemohl si o něm vedět a awp-čkem si namířil přímo na toho hráče co stál nahoře, a dal si mu kill .. To mi vysvětli
 
awp powa
ok prv si nasad sluchatka...pusti demo ...a akonahle tam položil bombu som pocul ako ide tamal hore tak som tam strelil nahodne a som ho dierol co je natom zle nechapem a pozrel si si cele demo? Smile)
 
zwelwex
To som si všimol, ten hráč hore išiel smerom na schody, a ty si ho zabil s AWP z CT spawnu.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
awp powa
hej a ty si nikdy nedieroval z ct spawnu hore na schody asi si este tak kill nedal.. týchto adminov by asi trebalo vimeniť česť vinimkam..lebo fakt neviete rozoznať cheatera...treba si viať všimať ludi čo tam hraju..napr Ten ricko čo ma tam v tuneli killol mal wh jak prasa...
 
Dzurex
nemá nič , hrá len dobre ja v tom deme nič nevidím a aj já som už raz tak dierol z hora z ct spawnu a zato má mať ban ? v tom deme nič nevidím podla mňa BAN neprávom ...... je tam vidieť akúrát tak sound .... !
 
Bafko
Do žiadosti sa vyjadruje iba žiadateľ o unban, admini a hlavní admini.
 
www.bafrnec.eu
Danndy
Ja vidím že nič nemá keď som sa pozrel na demo hentak cheaty nevypadajú Smile Vevo asi nevie dobre rozpoznať cheaty. Grin som za UB
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
k1x
ja som tam osobne nic nevidel, az na ten smoke, je to diskutabilne..teda ja som tie postavy tam videl velmi maaalo zretelne (resp. skoro nevidel)..inak clear
 
zwelwex
Na deme sa nezdá že by mal WH, v tom smoku, no o tom by sa dalo diskutovať, ale inač nemá nič a to čo si ho zabil na schodoch, čo si bol na CT spawne, to už som aj ja niekedy spravil, takže som za UB.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Fanatik
unban,lock
Upravil Fanatik dňa 08-04-2013 18:34
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03