Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Majlo Malý Vypatlanec .)
Vevo
Omg co tu vůbec řešíte ..? Tohle se nevyřeší.
 
Majlo
hhh tak sa smejem Smile) radšej už nič nenapíšem, počkám si na vyjadrenie bafka or fanatika..
 
Vevo
Teď sem zase napíše něco Mg2, a takhle to pude dál.
Ban ti vyprší za 1hod to už vydržíš.
- Dávám lock, potom ať si to Bafo nebo Fanatik odemkne.
Upravil Vevo dňa 03-04-2013 21:15
 
Omik
Sorry VEVo, ještě jsem musel přidat komentář. Takže za 1. Milý MG. I kdyby ti bylo 50, mentalitu máš malého děcka a do školy jsi asi taky moc nechodil jak jde vidět. za2. i kdybych měl napsáno že jsem JENOM MODERÁTOR, tak si myslíš že mě budeš urážet? že tady ze sebe budeš dělat hrdinu? dlouho mě nepokoušej, pro unban by jsi měl přijít s pokorou, se stížností taky. Nebo mi chceš říct, že když jdeš někoho nahlásit že ho urazíš už jen v názvu topicu? Jsi V pohodě jinak? Nemáš IQ automatický pračky(VYPNUTÝ)? Za tohle cos tady předvedl budu usilovat oto aby ti byl ban prodloužen minimálně o týden, protože o takovýhle fakany tady myslím nestojí nikdo. Pokud jsem tě nějak urazil tak se omlouvám, ale jde vidět že slušně to nepochopíš. Sereš si tady do huby sám sobě. Takže Jeslti ti přibyde týden, poděkuj sii a řekni si: ,,Jsem to ale děcko,ísto abych podal slušnou stížnost, chovám se jak největší hulvát, nemám autoritu a uznání".
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Only Dust2 , maly velky problem Návrhy a pripomienky 21 28-10-2012 10:59
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03