Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Majlo Malý Vypatlanec .)
Mg2
Ahoj Admini!!Chcel by som podať stiažnosť na adminka Majla Smile Na servery only dust2 sa udialo toto : Jeden náš hráč bol AFK a jeden pri ňom prešiel a nezabil ho a ja som napísal To je lama Grin A protection nato Lama ta robila Ja:Lamka je tvoja mama cta co robi na D1 a dostal som ban za nadavky na 2 dny GrinDDChcel by som požiadať a by k tomuto niečo napísal aj Majlo lebo toto by zdraví človek neurobil..Ďakujem Smile Táto žiadosť pojde aj na žiadosti o UB keď sa to viriešy Smile

Zlúčiť na apríl 01 2013 22:21:03:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom mAJL0
[AMXBans] Zostava este 2 days , 4 minutes and 24 seconds z tvojho banu
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : deiw0w~
[AMXBans] Dovod : ' nadavky '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1521672688 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 217.12.54.3 '
[AMXBans] =======================================

Zlúčiť na apríl 01 2013 22:21:10:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom mAJL0
[AMXBans] Zostava este 2 days , 4 minutes and 24 seconds z tvojho banu
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : deiw0w~
[AMXBans] Dovod : ' nadavky '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1521672688 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 217.12.54.3 '
[AMXBans] =======================================
Upravil Mg2 dňa 01-04-2013 22:21
 
Majlo
hh ja som malý vypatlanec, to mi napíše chalan, čo neovláda ani základy gramatiky, hej? Smile Uznal som za vhodné dať ban tebe, nemal si prečo začať nadávať. Protection očividne hral na no sound, lebo nepočul ani jeho chrápanie a svet sa nezrúti, keď ho nezabil, potom som toho AFK hráča kickol Smile On sám sa z toho smial a zrazu si mu začal nadávať.. že ti to nie je trápne, nadávať niekomu do rodiny kvoli csku Smile A ešte niečo: keď na mna podavaš stažnost, mal by si mat nejake dôkazy
 
Mg2
Si chorý ? Smile Ja som napísal to je lama a on taký ťa robila tak? SmileA on sa s toho nesial ale ok Smile

Zlúčiť na apríl 01 2013 22:38:04:
On mi začal nadávať do rodinySmile

Zlúčiť na apríl 01 2013 22:39:03:
Ospravedlňujem sa za názov ale fakt som mal nervy dostať ban za to že on si začal ? Smile
Upravil Mg2 dňa 01-04-2013 22:39
 
Omik
Mg2 napísal:

Ahoj Admini!!Chcel by som podať stiažnosť na adminka Majla Smile Na servery only dust2 sa udialo toto : Jeden náš hráč bol AFK a jeden pri ňom prešiel a nezabil ho a ja som napísal To je lama Grin A protection nato Lama ta robila Ja:Lamka je tvoja mama cta co robi na D1 a dostal som ban za nadavky na 2 dny GrinDDChcel by som požiadať a by k tomuto niečo napísal aj Majlo lebo toto by zdraví človek neurobil..Ďakujem Smile Táto žiadosť pojde aj na žiadosti o UB keď sa to viriešy Smile


Si chorý ? Smile Ja som napísal to je lama a on taký ťa robila tak? SmileA on sa s toho nesial ale ok Smile

Zlúčiť na apríl 01 2013 22:38:04:
On mi začal nadávať do rodinySmile

Zlúčiť na apríl 01 2013 22:39:03:
Ospravedlňujem sa za názov ale fakt som mal nervy dostať ban za to že on si začal ? Smile

aby sis to touhle žádostí ještě víc nedosral Wink jak koukám, nevidíš si do pusy a nejde ani moc pochopit o cem mluvis, kdyz neumis pouzivat uvozovky, gramatiku atd... Myslím, že za název topicu (bych ti ten ban já ještě nejraději prodloužil). Začni se chovat normálně aspoň na tom serveru jestli to neumíš jinak, pokud máš nervy jdi se projít.
 
poker11
Ahoj. Můžete byt vůbec rádi že na tomto portálu jsou docela mírná pravidla. Než sem přišel sem do teamu tak sem dělal admina jinde a tam bylo danné pravidlo že jakákoliv nadávka do rodiny se trestala tvrdě a to permanentí ban!! Nechápu že se chováte na serveru huř jak zvířata a když dostanete ban ještě máte odvahu si přijít stěžovat místo toho, aby ste stáhli ocas a s pokorou zalezli do kouta.
 
Danndy
Pokial viem Majlo nič zle nespravil a nemáš dôvod sa sťažovať, lebo si začal urážať rodinu Smile
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
zwelwex
Asi tak, Majlo pozná srandu, po včerajšom mixe určite, tým chcem povedať, že ti určite nedal ban len tak pre nič-za nič, takže si asi hranicu srandy prekročil.
A na všetko treba mať dôkaz.

Ps: Zlepšiť gramatiku a pred hraním cska sa vyvetrať. Wink
 
www.MaximumGaming.6f.sk
trinity_geo
Majlo určite nie je typ admina ktorý ti dá BAN len tak pre nič za nič asi mal na to nejaký dôvod....a keď nemáš iné dôkazy tak dovidenia...
steamsignature.com/profile/czech/76561198084295012.png
 
Mg2
Grin S toho čo tu píšete je mi do smiechu ..Ja som napísal že on je lama a on taký že lama ťa robila omg..Takže do rodiny mi začal nadávať on .. SmileA on s toho nič nemá ? Smile

Zlúčiť na apríl 02 2013 13:44:11:
A ja ban na 2 dni ? Smile Keby že si začnem ja ok daj mi ban ale on začal a ja mám ban ?
Upravil Mg2 dňa 02-04-2013 13:44
 
k1xo
A z čoho si zistil,že ti nadáva do rodiny??
"Lama ťa robila" mne to nepríde ako nadávka do rodiny. Kebyže je tam "Tvoja mama je lama,ktorá ťa rodila/robila",tak nič nepoviem.
A k majlovi.Majlo není ten typ admina,čo dá ban za jednu nadávku.Vždy dotyčného hráča/ku upozorní 1-2krát a potom keď nerešpektujú upozornenie,tak vtedy to už rieši banom,takže vieš komu môžeš sem pisať,že si "obhajoval" rodinu pomocou jednej nadávky. (môj názor je,že si nerešpektoval upozornenia admina a preto ban)Wink
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
Mg2
Majlo ma ani 1 neupozornil to je po 1. A keď ho tak veľmi obhajuješ čo podľa teba myslel tím lama ťa robila? SmileAj tebe by vadilo keby ti nadával na maminu.

Zlúčiť na apríl 02 2013 14:17:59:
A keby majlo nebol admin a dal by ti za toto ban stažoval by si sa tiež . Sám dobre vieš ako to protection mysles tak ho prosím neobhajuj Smile
Upravil Mg2 dňa 02-04-2013 14:17
 
k1xo
Tak,kebyže to mi niekto napíše(niečo podobné),tak ako inteligentný človek to ignorujem (nech sa chlapec vyrozpráva,pretože viem že v realite by to nepovedal) a nenechám sa vyhecovať.
Ja osobne "lama ťa robila",tak ani nepovažujem za nadavanie do rodiny. Nemusel nikoho mysleť,urážať z tvojej rodiny. Smile Kebyže to má byť presne určená nadavka na tvoju mamu (opakujem sa),tak je to"Tvoja mama je lama,ktorá ťa robila/rodila" vtedy by to už bolo urážanie do rodiny.
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
FnatiXC
to keď je nadavka tak neviem čo -_- Keby že vidíte čo mi majlo píše na steame až potom by ste mu odobrali práva Grin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
majo
Fnatixc .. zato ked ty začneš písať na steame ( spamovat ) tak tebe by som zobral prava Grin ( 100 správ za minútu .. Grin )
 
Majlo
Proste som uznal za vhodné dať ban tebe. Potom, ako si mu povedal, že jeho mama robí na D1, on ti napísal "nebud hustý kid" a ty si mu odpovedal "kid je tvoj spatny tatko" toto je zdravé? si uplny maniak, chod sa troška vyvetrať na vzdúšok a daj si kofolku.. Nebudem tolerovať na serveri takýchto ľudí, aký si ty. a fjatixc, nadavam ti preto, lebo ma stále spamuješ Grin
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
majo
Za taketo urážky buď rád že si dostal ban len na 2 dni ..
 
Mg2
Po prvé nenapísal som že kid je jeho otec a po 2. Tak čo myslel tím lama ťa robila? Povecte Smile

Zlúčiť na apríl 02 2013 15:19:48:
Ešte raz. Ospravedlňujem sa za to čo som písal o jeho mame ale vi všetci dobre viete čo myslel tím lama ťa robila Smile A on nedostal ani kick Smile No dobrééé Smile

Zlúčiť na apríl 02 2013 15:20:27:
Buď nadržiavanie alebo si fakt slepý Smile
Upravil Mg2 dňa 02-04-2013 15:20
 
ReroSVK
Povedali ti svoj názor,tak načo to stále riešiš.. unban ti aj tak nedajú..
Dva dni pauze ti neuškodí.Môžeš byť rád že máš len dva dni a nie niečo horšie.. proste si počkaj až ti to skončí..lebo si to posereš ešte viac ako tak vidím..
 
FnatiXC
Presne za 2 dni si zresetuj hlavu a potom sa nespravaj ako .... na servery.
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Bafko
Ok, môžem dať jemu ban na 1 deň, ale keď chceš byť veľmi spravodlivý, predĺžim aj ten tvoj.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Only Dust2 , maly velky problem Návrhy a pripomienky 21 28-10-2012 10:59
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03