Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
To má být sranda? - Zamítnuto
nexusone
Zdravíčko, hraju na Vašich serverech už nějakou dobu s kamarády, poznáte nás tak že máme za nickem [eHRUZKA]. Vždy vše v pořádku, dnes okolo 21:15 se připojíme na server DUST2 EXTREME a nějaký admin moucha zabanuje kamaráda za cheating, odůvodnil mě to slovy ''HS PŘES STĚNU JE NORMÁLNÍ?''. Tak jsem mu odpověděl že to opravdu normální náhoda je. I když hrajeme nonsteam tak to neznamená přece že jsme ihned cheateři. No hraju po banu kamaráda dále, dal jsem asi dva fragy a již zmiňovaný admin mě dá perma ban z důvodem ''chod zanim '' , toto mě opravdu nepřipadá normální. Měl jsem jediný problém stím že by o mě někdo řekl že mám Wallhack a to bylo myslím dnes a to mě nějaký admin nevím jak má ten nick, ale na konci má něco jako '' ^ivo'' mě spectil a verdikt zřejmě dobrý když mě nezabanoval. Nemám sakra důvod cheatovat, co bych z té hry měl. Opravdu toto jsem za ty roky co hraji ještě nezažil.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Byl jsi zabanovan na tomto serveru adminem moucha.
[AMXBans] Mas trvaly ban.
[AMXBans] Zabanovan nick : NoxOne ^FBS. [eHRUZKA]
[AMXBans] Duvod : ' chod zanim '
[AMXBans] Pro unban jdete na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tve SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1984391503 '
[AMXBans] Tva IP : ' 89.103.114.95 '
[AMXBans] =======================================

Odkaz do banlistu: http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=7809

...

Můj nick: NoxOne ^FBS. [eHRUZKA]

...

Popis situace: Není co popisovat, dal jsem asi dva killy a dostal jsem ban.

...

Důvod unbanu: Nic jsem neprovedl ani já, ani spoluhráč který byl zabanován předemnou. Vyměnujeme si spolu všichni dema apod. jak hrajeme.
Upravil Vevo dňa 08-04-2013 18:32
 
Vevo
počkáme na demo Smile
 
Danndy
Možnosi nemal cheaty, Smile ale ty a tý tvoji kamaráti ste sa vychvalovali že spolu voláte a radíte si, takže je jasné že sa admin akurát pozeral na teba a ked oni boli dead radili ti Smile a tak to vyzeralo ako WH
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
Vevo
To je pravda v chatu bylo furt neco tipu 'jdes volat' atd.. I kdyby ste volali ban zustava.Volani a razeni se tresta trvalim.
 
nexusone
Cože?
Prosim Vás co to na mě rozjíždíte? Byl jsem tam jen já a Amfetamin, a spolu nevoláme pokud hrajeme. Celkově jsem sním za dobu co se známe (2roky) volal pouze jednou. Už jen z důvodu že je to bráno na většině serverů jako wallhack a hlavně jsem hrál na notebooku a ten je rád že rozchodí aspoň v klidu to CSko s fixovaným stavem 100FPS. Myslíte že jsem nějaké zatupělé děcko které má IQ na bodu dušené mrkve?! Dokonce jsme spolu ani nechatovali ve hře, jsme k tomu tak nějak neměli čas když jsem si stačil zabít sotva pět hráčů celkově.

//EDIT: To už aby si v dnešní době snad člověk pernametně točil demo aby nakonec nebyl obviněn nejen z cheatování ale i z podvodu pomocí hovoru.
 
Omik
Pockame si na vyjadreni admina, ktery te zabanoval zatim to neflamujte Wink
 
k1x
nemusis mat cheaty, ale ked tvoj kolega v clane mal, tak ta poslal automaticky za nim a.k.a. zapaty clan...aj ja davam bany, vsetkym clenom clanu, aj ked je len jeden zapaty...
 
xpT
Taketo clany mam najradsej daju Su do Nicku nejake pismenka a that's all...
 
k1xo
xpT napísal:

Taketo clany mam najradsej daju Su do Nicku nejake pismenka a that's all...


Súhlasím. Smile
 
maximumgaming.6f.sk
nexusone
Jenže nejsme žádný klan, už se nás na to ptala spousta lidí na Vašem serveru. Sice hraju už dost let, ale ne 1.6ku proto ani steam nemám hraju to rekreačně stejně jako ostatní. Takže by byl klan na public serveru ještě k tomu když ani nevlastníme steamy by bylo trošku zbytečné nemyslíte?
 
moucha
demo dám do admin sekcie a potom sa vyjadríme tu. a to čo si napisal že : HS přes stenu je normalni to som nepisal ja Smileked som v specte a točím tak neodpisujem nikomu
The easy day was yesterday
 
nexusone
Já bych se na to demo také velice rád podíval. Sám adminuji na source, takže by mě to velice zajímalo.
 
k1x
adminujes na source NS?..hlavne, ze pises, ze na NS na co mat clan!..sry kamo, ale teraz si si nasral do huby
 
nexusone
Jediný kdo si sere si možná tak ty, já píši že nevlastním steam k 1.6. Stačí trošku číst než napíšeš něco.
 
k1x
precitaj si pozorne co som napisal, lebo druhykrat si si nasral do huby Grin
 
Fanatik
k1x napísal:

precitaj si pozorne co som napisal, lebo druhykrat si si nasral do huby Grin

kix ty si zle precital... to ze nevlasti CS steam tak neznamena ze nemoze mat sorce na steame .. napr su ludia co csko hraju len niekedy tak si to nekupia ale hraju cs source tak si kupia to ...
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
k1x
ale nikde nenapisal ani to, ze ma original source..
 
nexusone
Bude se to tedy nějak řešit nebo jak?
 
Fanatik
nie, lock.
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Ziadost o prava na deathrun - Zamítnuto Žiadosti o práva 4 10-05-2013 20:09
Žiadosť o unban - Zamítnuto Žiadosť o unban 6 06-05-2013 19:23
Zadost o UnBan - Zamítnuto Žiadosť o unban 9 05-05-2013 13:12
Žiadosť o Práva na IP: 92.240.236.23:27009 - Zamítnuto Žiadosti o práva 2 04-05-2013 20:15
Ziadost o admina - Zamítnuto Žiadosti o práva 5 01-05-2013 19:59
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03