Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
staznost na admina Big daddy orange
d n b
nazdar hosi dostal som ban od nejakeho tutka co prvy krat vidim na servery za reconncet na 2 hodiny . Chlapec asi nevie co ma robit od radosti ze ma prava. Tak sa vyjadrite k tomu dakujem .
 
Majlo
Za rekonekt? Grin... rekonektuje sa skoro každy, aj admini a nie je na tom nič...
 
Vevo
až na to že se narodíš znova Smile
 
Lachesis
Grin Grin Grin Grin toto som ešte nevidel Grin
www.smileygenerator.us/charsigns/links/101_871_18_312.0321169001354308613.gif
 
zwelwex
Najdivnejšie je to, že ban dal admin adminovi. Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
moucha
ja osobne reconnect nemam rad ,ked nechecs byt prvý mrtvý a čakat do dalšieho kola tak nelez medzi dvere ked si CT alebo ked si T tak nestoj na spawne u T a nečum na dvere. a ten ban no čo k tomu povedat. ja dávam len slay
The easy day was yesterday
 
xpT
chlapče ten """TUTKO""" som ja a prvý krát na servery nie som, vzhľadom na to, že som spolu zakladateľ mg.... to skôr TY nebudeš vedieť čo máš robiť keď tie práva nebudeš mať ale ani ti chýbať nebudú... videl som ťa reconectnuť už veľakrát ale už by si si mohol uvedomiť, že AKO IDEŠ PRIKLADOM :*
a Majo na teba tiež nemám čo povedať za tento brain výrok.
na servery hrám cca 1-2h denne a nevidel som ta dať ban, nekoho kicknut ani spectovať tak si davaj pozor
 
SPyRko
ja som sa nikdy nereconnectoval Grin Smile
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
d n b
ked chcete hrat tvrdo tak hrajme Angry
 
Vevo
Na tom serveru jsem byl, a ten reconnect tam byl, taky to nesnáčim když si dá někdo reconnect Smile
 
Majlo
xpt na mna??? vždy ked som na serveri, snažim sa starať sa on viac, ako hrať...
 
Coky
no bože koli jednemu reconnectu tu budeme zistovať záhadu Bermudského trojuholníka
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
d n b
XPT vies kde mam ze si spoluzakladatel ,si este decko co nevie co so sebou tak sa tu nehraj na tatka smolka . Navise hras jak NS tak ma nepoucuj co mozem robit a co nie KINDERMAFIANI.Sad
 
zwelwex
Síce by som sa tu nemal vyjadrovať, ale podľa mňa by mu stačilo povedať: Prepáč, že som ti dal ban na tak dlho."
A dať mu unban..Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
xpT
nie každy ma v poriadku ruky .. tak sa mi hrá tažšie s tým nič nespravím ale čo už keď máš takýto názor na mňa to je už v tvojom braine ale neviem či si nečítal pravidlá alebo ich zabudol? keď tak lúbiš reconectovať? no ale SAMOZREJME že som decko xD chvala bohu že nemam ani 18 mne to nevadí neskor skapem to mi tu písať nemusíš ty si možno starší možno mladší neviem tak načo to tu písať?
 
moucha
všetci jak čakajú kto sem čo napíše Grin síce hrat dva krát v jednom kole neni povolené ale mohol byt najprv upozornený.ale zas mal by to každý vediet že ti neni povolené,ale zas je to admin,ale zas bafko zmenil pravidlá že sa može banovat aj admin pokial je dokaz o porušovaní,ale zas... Grin
The easy day was yesterday
 
xpT
zwelwex Grin aby som mu ho nepredlžil :*
 
d n b
ti yu bn- chlapec ty si inac dementy , tvoj kemonetar sveci o tom ze este tahas kacera tak tu radsej nepis a pakuj si si kreslit .Angry
 
xpT
moucha asi tak asi tak
 
poker11
Ahoj. Nechci se do toho pléct ale ten reconnect přimo nenavidim. A hlavní prioritou je že admin má jit příkladem ostatním hráčům.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
Žiadosť , admina - Zamietnuté Žiadosti o práva 17 11-06-2013 16:17
Sťažnosť na admina Sťažnosti na CS 1.6 adminov 5 09-06-2013 17:16
Žiadosť o post admina - Deathrun-Zamietnuté Žiadosti o práva 16 29-05-2013 23:02
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03