Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
ZIADOST O UNBAN - Schválené
vatrus
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 25
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom ujo dokonaly
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : HL4VY
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 21250170 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 78.98.196.111 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Bol si ZABANOVANY. Skontroluj
2.http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=6748
3.vatrus,HL4VY
4.nemam tusenie hram a zrazu ban
5.nemal som ziadny wallhack nehram to dva dni ako daktori ns ... vsak si kuknite demo co ma pan velky odmin spyrko
Upravil Vevo dňa 16-02-2013 12:40
 
moucha
počkáme na demo
The easy day was yesterday
 
SPyRko
http://leteckaposta.cz/889105577 Nech sa páči

Zlúčiť na február 14 2013 21:44:45:
Ak by vám to nešlo tak ešte skúste http://leteckaposta.cz/613679110
Upravil SPyRko dňa 14-02-2013 21:44
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
poker11
Ahoj. I když nejsem admin na tomto portálu vyjádřim se k tomuto demu. Možná mě většina z Vás zná z hry nebo spíš ze spectu. Dlouho jsme ho sledovali se spyrkem no a vždy když viděl že nějaký admin je ve spectu a nebo sa na neho kouka tak to vypnul... někdy dával neskutečne killy a někdy hral úplnou lamu. Je to takova divna hra ale přiklaním se k WH jelikož chodil moc najisto a ve vice připadech nemohl vědět že mu poběží 2 a stejně na ně z jistotou čekal. Proto WH. poker11
 
diviak
teraz ja... jedna vec, hraca poznam uz nejaky ten rok, nikdy som ho nevidel podvadzat a dalsia vec.. na tom deme ziadne wh nie je.. takze UNBAN z mojej strany...

Zlúčiť na február 15 2013 02:01:54:
pre adminov, ked dodate demo, napiste casy a situacie, kde podla vas mal wh.. to iste by ste mohli spravit teraz aj vy Smile
Upravil diviak dňa 15-02-2013 02:01
 
krftwrk
clear, UB, lock
 
k1x
ja by som si aj rad pozrel to demo, len nejde mi teraz nic pozriet, CS mi laguje, mam 500 fps po tom vcerajsom update na steame...uplne to dosralo cele CSko..a spyrrko..uz neraz si sa sekol a sekol si sa zase..neviem neviem co s tebou, aj mna si uz podozrieval z cheatingu, ked som mal iny nick, pritom si ma ani len nespectol...pouvazuj nad sebou ci vies robit rolu admina
 
Majlo
Tiež ho poznám, ked som sa dozvedel, že dostal ban, čudoval som sa a na deme tiež nič nevidím.. Som za unban.
 
poker11
Nikdy nedavejte na to že daného hrače znáte. Ja znal taky mraky hraču a pak sem koukal když sem zjistil že maj cheat. Udělil sem přes 2,5oo banu a ani jednou jsem se nemýlil. Muj největší skalp TolJou. Ale tímto Vás nechci poučovat jelikož vím že jste všichni velice dobřý admini. poker11
 
SPyRko
Tak ako vraví poker nedá sa nikomu veriť...... robil som u U2 lige cheathuntera (aj keď to už bolo dávno) a bol tam cheater medzi hl. adminmi...nikto ho nepodozrieval lebo každý vedel že je vo vedúcej pozicii... no keď sme ho začali sledovať mal aj on wh a pritom sme museli nahrať cez 10dém aby sme mu to dokázali a nakoniec sa priznal že zapínal aj on. A poznal som ho veľmi dobre a osobne sme sa aj stretávali no nikdy by som nepovedal že by on mohol byť zapnutý... Od vtedy neverím nikomu. A nikdy nikoho nepodozrievam bez toho aby som ho spectol... Preto radšej spravím demo a dám ban nech sa vyjadria ostatný admini. Moje CHH schopnosti už nie sú to čo bývalo, to priznávam no keď nie som si istý radšej dám ban, Ako nedať ban a potom bude chalan chodiť s ďalšími 10timi nickami a cheatovať ďalej. Tiež by som si rád pozrel to demo, no od updatu cska mám fps 20-50 a žiadne demá mi nejdu spustiť...nejde mi proste nič. Ok od teraz ak si nebudem 100% istý budem to s niekym konzultovať.

Sorry za nepríjemnosti
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
diviak
zase taky naivny nie som, ze mu verim len preto, ze ho poznam.. bolo tu uz x hracov, ktorym som dal ban na steam a poznal som ich dlhsie.. napisal som len, ze som ho nevidel nikdy podvadzat.... a hlavne ,, na deme ziadne wh nie je"...
 
k1x
moze mat zapate nevravim, ale ide o ten dokaz, a ked nie je jasny dokaz, je BAN neplatny bohuzial (aj keby mal zapate)..tiez som zabanoval hracov, o ktorych som si najmenej myslel, ze su zapati a pritom boli..na kazdeho raz pride..priklad..byvaly admin na maxime Zvuk..myslim, ze diviak natocil jasny dokaz o WH + 16 bit dokonca...nebolo o com
 
Majlo
Však jasné, v tomto máte pravdu. Na Zvukovi sa podielalo dosť adminov, všetci sme si písali, že sa nám nezdá, každý niečo natočil, ale teraz k veci, pozrel som si demo a nič tam nevidím..
 
SPyRko
ok tak sorry za nepríjemnosti a prosím o udelenie UN dík, už to budem konzultovať s niekym
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
poker11
Ahoj. Myslíte hrače Nemám Zvuk? jestli jo tak ten byl admin i u nas a řekl sem mu že vím že hraje 100% z wh a ihned zkončil.
 
Fanatik
unban,lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03