Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o Admin Práva - Zamietnuté
X
Hello.

-meno =
Jaroslav

-vek =
17 som mal v januáry Smile

-nick na serveroch =
i.am X

-nick na steame =
Steam som pred troma dňami predal, pretože som si myslel že končím z cs1.6, ale nejak mi to nedá a stále hrám na Vašich serveroch .. Myslím že v podmienkach nieje mať steam Smile

-Steam ID =
----------

-server, na ktorom žiadate o práva =
COD , ak sa uvolní miesto tak aj Only D2 Smile

-prečo by ste mali byť práve vy adminom =
Som skúsený admin, ovládam prácu z php, taktiež robim spray logá (nie cez skicár Grin Grin) vo formáte .wad

-aktivita (koľko hodín denne ste aktívny) =
1-2 hodiny denne, určite sa polepším. To len preto lebo som sa snažil prestať s cskom

-niečo o sebe =
[i]Som skúsený mladý chalan z Košíc, brigadujem v T-Systems, práca z počítačmi, oprava počítačov. Viem plinulo po Anglicky a učím sa Nemčinu.[/i]

Thanks for reading .
Your X Grin
 
Fanatik
-Steam ID =
----------
to si mam domysliet ano ?
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
X
spomínal som že som NS, ale ak chceš tak tu máš Smile
STEAM_0:0:959037140
 
majo
Je podmienka vlastniť originálnu hru .. takže pokiaľ ju nemáš tak ani si nemal žiadať o práva.
 
X
mám original hru..
 
majo
No dobre ale dalej čo som si všimol dňa 12.1.2013 si si žiadal o prava a bol si zamietnutí ..preco myslíš že teraz budeš úspešnejší ? A druhá vec v minulej žiadosti si mal vek 15 a teraz máš zrazu 17 ?
 
X
písal som že sa polepším preto som si podal žiadosť po nejakom čase,hmm tak to bol preklep... mám 17 ak bude treba odfotím občiansky
 
moucha
žiadosť prehladná ale keď nemáš steam tak bohužial. a neska som ta tam videl prvý krát.myslím na D2. na COD nechodím
The easy day was yesterday
 
majo
Ja som ho na cod nevidel ..
 
X
ale veď v podmienkach NIEJE vlastniť steam ale original hru, ktoru ja mam...
 
majo
Nech sa vyjadria aj ostatný admini .. ale ja som ťa na cod nevidel
 
X
okej, beriem, väčšinou hram na d2
 
Majlo
Možno mávaš iné mená, ale pod nickom "i.am X" som ťa tam videl iba raz, dal by som Ti ano, keby si kúpiš Steam.. Pripadaš mi byť v pohode, možno tých 17 rokov aj máš, ale bohužial ten Steam...
 
X
Áno, steam som predal, keby som vedel.. že podam žiadosť tak si ho aj nechám.
Ale nechápem prečo je z toho také halo, v podmienkach je vlastniť original hru, nie vlastniť steam .. :/
 
Bafko
Originál hru nemôžeš mať inak ako cez steam. A pravopis ti tiež veľmi nejde. Za mňa nie, v dvoch žiadostiach si pomýliť vek?
 
www.bafrnec.eu
X
no písal som to na rýchlo Grin , mám original hru, mam hru na CD/DVD.. neviem čo tým myslíš

Zlúčiť na február 02 2013 10:47:30:
áno v dvoch, keby som napísal 16 tak ma nevezmete lebo "som klamár" ..

Zlúčiť na február 02 2013 12:44:14:
ten čo som mu predal steam, si nezmenil heslo, tak som len tak skúsil či sa prihlásim a ide, tak som si zmenil heslo na iné Grin , ale niečo mi spravil s cskom, mám na steame hru Counter Strike 1.6,,
takže vlastním original hru ale mi nejde napojiť na csko cez steam Sad
Upravil X dňa 02-02-2013 12:44
 
d n b
za mňa NIE dnes som ťa videl prvý krát na našom servery ....a ešte aj klameš kolko máš rokov....
 
X
hram tam už dosť dlho, na to že by si ma videl Smile väčšinou pod nickom CorleoNe.... ok, mám 15
 
Bafko
Klamárov a ľudí čo porušujú pravidlá fóra nechceme (multiaccount). Lock.
 
www.bafrnec.eu
SPyRko
Ako si niekto môže pomýliť svoj vlastný vek? Toto raz nepochopím. To už druhý človek, ktorý nevie či má 15 alebo 17... Mať original hru a nemať od nej kód (steam key). To je ako vlastniť auto, ktoré nemá motor.

za mňa NIE.
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03