Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Odobratie prav
Cesoone
Ziadam o odobratie prav z AWP servru adminovi Kinderko...
Bezvyznamne kicky.Spravanie sa na urovni 5 ročneho Kida mam 4 svedkou ako sme hrali a z ničoho nič ma kickol odpovede som sa nedočkal no panko nam začal byt drzi teda ak ste z takymto pristupo spokojny nech sa pači ja som za Odobratie prav...
Admin ma ist prikladom nie byt za kretena v Teame radšej sme šli všetci preč server ostal prazdny prečo? Mentalita na inej Urovni....

Zlúčiť na január 06 2013 00:19:09:
Potom sa nečudujte že sa nam tu smeju všetci aky admin team mame ked tu beha kadeaky šašo čo ma 14...
Upravil Cesoone dňa 05-01-2013 23:19
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Energyx
To bude zasa hádka... Máš dôkaz?
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Cesoone
ešte ani reason napisat nevie spravne...
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Energyx
pri kicku cez amxmodmenu dá reason kicked
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Cesoone
mam 4 svedkoch čo tam hrali somnou plus screen čo mi napisal ked som sa ho pytal prečo mi dal kick a že či chce prist o prava nenapadlo ma screenun z Cons. Kicked kua
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Energyx
upload screen a daj ho sem a počkaj čo nám k tomu povie kinderko (na webe power)
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Cesoone
http://www.ulozto.sk/xtW1v78/wtf-jpg

Vraj ma upozornil? kedy jedine po tom jak som sa ho pytal za čo som dostal Kick jedina moja nadavka ktora je v mojom slovniku je kua ak toto považuje za nadavku a za kick tak nech sa pači..
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Energyx
aj keby si nadával neviem ako škaredo, admin nemá čo kickovať druhého admina, ale nahlásiť ho vedeniu a ešte admin, ktorý tu je tak krátko. Ja som za odobratie práv.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Cesoone
inač cely čas bol v specte jak som ja počas hry mohol čitat čo mi piše ked mi to nezobrazi jedine ked mi pošle ss..
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Vevo
Taky jsem za odebrání práv..Už jenom za tu větu "za to ze si na webe myslis ze mi zoberu prava" A nevim jetli tam někdo nadával víc, ale jestli ne tak za "kua" vyhrožovat banem mi nepříde normální..Jsem zvědavej co sem napíše Power.
 
krftwrk
to je tak ked sa schvaluju kadejake 14 rocne deti
 
d n b
odobrat práva jednoznačne za také chovanie.... a 14 ročným deťom práva ani nedávať.
 
Bafko
Práva ma odobraté pokiaľ sa to nevyrieši.
 
www.bafrnec.eu
Cesoone
Dik...
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
pOweR
GrinDD
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Energyx
Power niečo zmysluplné nevieš napísať ?
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Cesoone
čo od neho očakavaš energyx?Sam vidiš že to nema cenu dieta ostane Dietatom namiesto toho aby tu dal svoje vyjadrenie tak tu da stiupidneho Smajla na nič ine sa nezmože....
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
pOweR
Je to trošku trápne že jeden z vašich "starších"adminov nádava a dám mu kick a potom sa tu stažuje je to trápne a ešte k tomu mi píše jeho kamarát či som drzí , treba si uvedomiť že zato že je admin si nemusí robiť čo chce.A čo ked mám 14 rokov mám viac v hlave než henten chudák ktorý sa nevie správať a je ešte k tomu admin môžeš sa hambiť a bafo ty mi odobereš práva za 1 screen kde som napísal že je na webe že či si myslí že im odoberú práva zato ? a ani som sa ešte k tomu nevyjadril a odobereš mi práva

Zlúčiť na január 06 2013 13:41:53:
a smiala som dal preto lebo sa steba smejem a je mi ťa lúto .. že si nevychovaný
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 13:41
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Energyx
Ale tu ide o to, že si dal kick adminovi. A ty si ešte aj v skúšobnej dobe bol. To by si nikto nemal dovoliť okrem hl. adminov. Mal si založiť tému na webe ako to urobil on. A máš aj ty nejaký dôkaz ?
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
pOweR
Grin Grin Grin
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Odobranie práv Pre vedenie 5 03-01-2014 13:44
Odobranie práv. Pre vedenie 18 11-06-2013 16:18
odobratie prav. Pre vedenie 17 25-05-2013 21:49
Žádost o obnovení práv DieBitCH. - Přijat Žiadosti o práva 25 14-04-2013 18:54
Žádost o obnovení práv Žiadosti o práva 29 12-03-2013 00:42
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03