Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
WTF ?
KRATOS
Dobrý deň, žiadal som o práva a keď som sa dozvedel dôvod, že nie som prijatý tak ma to dosť zarazilo, vraj ban za cheaty ? 2012-12-06 tHe pR0 diviak Cheater trvalý 0 0 0 tomuto vážne nerozumiem........ten ban bol udelený na non steam a nie steam, čakám na vysvetlenie ja tomu vážne nechápem, a bolo to na meno tHe pR0 , hrávam pod herným menom KRATOS a to maximálne na zombie raz som bol pripojený na jail_break. Niekto tu kopíruje moje web meno a chce sa mi pomstiť alebo čo ? Čakám na vysvetlenie. Ďakujem a dúfam, že sa to dorieši.
 
KRATOS
dúfam, že sa to vysvetlí, toto je určite od niekoho pomsta, dosť ma to zarazilo a ešte k tomu keď žiadam o práva a vlastním steam, toto sa mi ešte nestalo dosť ma to zarazilo a celkom som v šoku keď som zbadal dôvod pre zamietnutie práv
 
Fanatik
ok ok .. nevedel som ze je ban na nonsteam ... sry moja chyba ospravedlnujem sa ti .. tak menime na prijaty
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
KRATOS
ok ďakujem pohode Wink a mohol by si mi zmeniť prosím meno na WEBE z tHe pR0 na KRATOS ? myslím, že sa ma bude ešte niekto snažiť očierniť
 
KRATOS
vieš na STEAME mám meno KRATOS aj hrávam pod takým meno tak by som chcel mať aj na webe
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03