Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Only Dust2 , maly velky problem
AROdame
Zdravim , to kto som neni zrovna az tak podstatne tak ako to co by som chcel dodat k serveru dust2.

Je tam pomerne dost veci ktore ma zarazaju ... a myslim si ze niesom sam ....

Akoze dat priamy HIT na niekoho hitbox s awp (smrtelny) a on este stale beha mi nepride az tak docela normalne a to ze tam hraci behaju a maju 130hp tiez neni az tak ludske .....

Samozrejme server ma nemalo pluginov co taktiez robi aj bordel na HUDE ... neviem kto je server-master , ale zrejme asi nebude scela normalny ked dokazde natolko dohabat server ..... a dat tam hocico co najde resp. sa mu zapaci ... bez toho aby pomyslel aj na spravny chod servera ..... budem rad ak sa k tomuto ludia vyjadria a verim ze niesom jediny kto ma stym problem ... THANX.
 
k1x
celkom suhlasim, mohlo by sa doplnat HP max po 100 a vypnut tie prasive padaky Grin..mam pocit, ze mi skracuju zivot, ked ma dakto s tym prekvapi
 
catveR
Hej no to VIP no to bude tým že Fanatic chce tam deti tak to bude tým že su tam toľko pluginov,ale tiež keď mám AWP dam mu smrteľnu a on si beha tak to ma fakt štve.
Fox^ReaL. Angry
 
krftwrk
mohli by sa zmenit aj tie VIP skiny . . .
 
AROdame
VIP Skiny uplne prec radsej , a to hp stoji zaprd ... ako bolo spomenute .... je to lakadlo pre deti
m3.aimg.sk/forig/f_422753502_934d980af85dd4da7039f470a01d5482.jpg
 
catveR
ARo tak tak Smile
Fox^ReaL. Angry
 
k1x
ale z jednej strany chapem fanatika, chce mat na servery hocikoho, cim viac ludi, tym viac extravip, tym viac cash...takze ja to berem z tejto strany, a aj ked mi vadia tie veci, ktore sme tu spomenuli, ale money su money Smile
 
suNN
Pirpájam sa ku k1x(ovi) a chápem Fanatika lebo dnes, keď nemáš money si 0 Smile
 
diviak
moj navrh je takyto:

- VIP skiny prec
- doplnanie HP len pre VIP, a to max do 100
- zrusit trojskok, padak moze ostat
- AWP zadarmo len pre VIP
- M4A1, Ak-47 a granaty ponechat, ako bolo doteraz
- skratit roundsoundy
- zapnut teamflashe

Z coho vyplyva, ze VIP vyhody budu: AWP zadarmo, padak, doplnanie HP, rezervacie slotov, farebne oznacenie v chate...

Pricom doteraz ludia platili len za skiny, trojskok a padak. Takto to bude vacsie lakadlo a ferovejsia hra vzhladom k pouzivaniu trojskokov, predide sa kempeniu na roznych miestach a ,,nerealnym" presunom hracov Smile
Upravil diviak dňa 18-10-2012 19:59
 
Fanatik
a ptm ostane tam 5 ludi Grin
Edit: ludia si platili vip za to co tam teraz je budu si pytat peniaze date mi ich ? ak ano .. spravim to podla vaz
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
diviak
neodidu.... je to dobre rozbehnute, takto bude to VIP viac lakavejsie.. uz len kvoli tomu doplnaniu HP, ktore je teraz zadarmo a taktiez aj kvoli AWP, padak tiez nie je na zahodenie.... budu platit za to, co tam bude, rovnako ako to fungovalo doteraz.

Alebo si myslis, ze si kupuju vip za taku sumu len kvoli trojskoku? kus sa nad tym zamysli, myslim to dobre Smile
 
Matko1g
neviem na čo vymíslat somariny
 
k1x
nieco na tom je co vravi diviak, ale nemas tu garanciu a tu trzbu, ktoru aktualne mas, nechces riskovat, ze pojdes do minusu...ja tolerujem fanatika, aj ked mi to vadi, ale biznis je biznis...ked mu to daco dava do plusu, tak radsej plus nez minus...my, sme tu hlavne od toho aby sme banovali zapatych, a chodi tam nastastie vela hracov, tak si myslim, ze je to celkom ok Smile
 
Coky
Neviem prečo plačete keď neviete dať kečup do hlavy s awom... keď je server v pluse tým lepšie...
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
diviak
tak tak, ako vravis laci.... Smile coky uz sa tesim na tie tvoje kecupy co budes rozdavat na D2
 
Vevo
Nechal bych to tak jak to je .. Je tam denně kolem 20 lidí někdy + někdy - ..Kdyby se jim ten server nelibil jdou jinam.
 
Matko1g
minule som tam videl 30 ludi ktorym to podla mna nevadilo
 
AROdame
Tak co k tomu dodat deti sa nevyjadria kedze je u nich znacne ze to maju radi ale koho zaujimaju deti sak to je chore , VIP a dalsie ****iny , troska mimo veci chlapce , server - master by mal troska ten server upravit ... lebo to neni d2 ale fun .... fuck yeah Grin
m3.aimg.sk/forig/f_422753502_934d980af85dd4da7039f470a01d5482.jpg
 
Fanatik
Pozri, ak sa ti nepaci mas vela portalov Wink
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
zekq
Ty padáky bych taky zrušil přece jenom je to Pub.Padáky směr Zombie Pfft
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
veľký ping Pomoc 1 14-07-2013 19:09
Divný/nepochopiteľný problém s cskom Pomoc 8 23-06-2013 12:04
Problem s cskom :( Pomoc 6 14-06-2013 18:48
Problém s cskom, asi končim Pomoc 14 23-05-2013 18:34
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03