Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Pomoc
hm
Ahojte mám s bratrancom menší problém, niekedy nam blbne CS, prihlasime sa cez steam pripoji nas to na server a sme NS. A nevieme čo s tým :/ nerobilo to aj vám niekedy?


Obydvaja mame Win 7 , rovnaky net, a Eset smart security..

Ak by sme mi vedeli niekto poradiť bol by som vdačný Smile
Skúšal som aj preinštalovať CS a nič...
 
Fanatik
Bohuzial neviem kde je chyba ... pracujem na tom zatial musis byt trpezlivy
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
FnatiC
Ak hrate obidvaja na jednom STEAM tak bud tam je problem .... Grin
Alebo mas(mate) dosrate STEAM
 
hm
nie každy mame iny Smile kvoli tomu som aj prestal s CS.. teraz som prišiel po 2 mesiacoh všetko šlo super a dnes je asi 3 den čo mi to blbne... a blbne to teraz aj bratrancovi... som si normalne myslel že to internet niečo robi..
 
Attack
Odkial máš steam?.
A mate ho obidvaja z toho isteho obchodu alebo cez sms?...
 
hm
steam mame s toho isteto mame ho s progaming shop alebo tak neako sa to vola.. Smile
 
Attack
Aha, tak skús im napísať na nejaký email...
Popíš tam situaciu... čo, od kedy ti nejde...
A mali by ti odpísat čo nasjskoršie...
Skusim ti nejako pomoct... zajtra sa na to pozriem...
 
RoPe
Ja mám tiež steam z PG shopu a No problemo.
Steam: romankorn
 
maximumgaming.6f.sk
Zetkujes
Robí ti to len u Nás alebo aj na iných serverov?
My Life Is Zombie (:
 
catveR
Ja tiež neviem.
Fox^ReaL. Angry
 
Attack
Je to hlavne kôli teplotam...
Skús si vyčistit komp, otvor ho ... zoberem si nejaku mokru handru... ale nie velmi Grin , poutieraj čo najviac prachu... daj si lepšie chladenie... a malo by to ist... Pokial si netrufaš zavolaj nejakeho dospeleho (PROFIKA) .
Ja práve si idem dat lepšie tieto ventilatori či ako sa tomu povie Grin a dam si vyčistit komp ... a pojde všetko ako ma...
 
hm
nie robieva mi to aj na inych serveroch Smile a čo sa tyka toho prachu tak to nema s tym nič Smile
 
Attack
Tak potom neviem no... Mne to robí stale ... tiež... asi umrem. Grin
 
mRTe
Podla čoho vieš že si NS ? Ja napríklad ked som mal po prvy krat steam, mal som nastavene najvysie parametre na obrazovku, bol som ako steam, ale ostatných som nevidel ako steam. Iba pri nastaveni mensieho rozlisenia mi ich ukazalo (ako aj mna sameho)
 
bladEE
Robi ti to, že keď sa pripojíš na niaky server nie je ti videt fotka u steamu?
 
Vevo
Napiš do konzole STATUS a uvidíš či si steam nebo ne. Jinak s obrázkama musíš mít největší rozlišení aby si je viděl.
 
catveR
Ja som mál tiež Steam z PG shopu Mál som ho od minuleho roku od septembra a pred mesiacom sa mi pokazil nechce mi prisť na Pokec ten kod myslím že viete aký a to som nemál ani Ban nič Takže zablokovať mi ho bezdvovodne nemali... takže musím si kúpiť nový steam
Fox^ReaL. Angry
 
sajlon
ak máš rozlíšenie väčšie než 800x600 tak by si si mal videt steam fotku ak ju nevidíš tak počkaj pár dní,aj mne to robilo niekedy a po 2 týždnoch zmizlo tiež neviem čo stým bolo ...
 
Bafko
Nemusí byť chyba iba v steame, občas to robia aj servery že ťa zobrazujú ako NS.
 
www.bafrnec.eu
AROdame
Potom co si kupis steam_ID nezobrazuje teda nemas aktivny ani avatar ... pokial mas comunity profil dodatocne nastaveny tak problem bude u toho ze mas jednoducho malo friendov na steame Grin viem znie to blbo ale je to pravda .... steam_id je aktivne stale no zobrazuje sa az par dni po zakupeni steamu , niekedy aj dlhsie , taktiez to moze byt aj tym ze mas nedostatok priatelov ... na steame alebo nemas nastaveny este profil.
m3.aimg.sk/forig/f_422753502_934d980af85dd4da7039f470a01d5482.jpg
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Pomoc s myškou Pomoc 10 22-04-2013 15:00
VIP Pomoc Pomoc 4 12-04-2013 20:29
pomoc Pomoc 3 19-12-2012 16:52
Pomoc z win7 Pomoc 4 01-12-2012 20:30
Pomoc jak mám snížit ping? Voľná téma 7 06-11-2012 14:24
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03