Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Ziadosť o práva na zm. - Zamietnuté
LiL97
-vek: 15
-ovladať AMX: Perfektne
-nemať záznam v banliste: nemám
-slušné správanie a ovládanie pravopisu: Som predsa Slovák Grin, viem sa ovládať
-znalosť pravidiel: Hrám cs dlho takže žiadny problem
-aktivita na webe a na serveroch: To je samozrejmé
-ochota pomáhať ľuďom: Ved na to je admin
-mať pevné nervy a riešiť všetko s chladnou hlavou: Bez problemov
-vedieť rozoznať skill od cheatu: Na to mam skúsenosti-bez problémov
-nepôsobiť na iných portáloch ako admin: Neposobím


-meno: Simon
-nick na serveroch: LiL
-nick na steame: LiLMaximum97
-Steam ID: STEAM_0:0:1909064936(nemam original verziu)
-server, na ktorom žiadate o práva: zombie
-aktivita (koľko hodín denne ste aktívny): 2 az 4 hodin.
 
LiL97
Cs hrávam 4-5 rokov neviem prestne.
 
k1x
slovencina ti nejde, a nemas steam...pokial nemas steam tak uz ani nepis
 
Attack
Nemáš steam.
Kup si original steam a dostaneš odomna áno.
 
Bafko
Nevidel som ťa, nepíšeš s diakritikou, na serveri som ťa ešte a nespĺňaš 2 podmienky (nemáš originál hru a aktivita na webe - to že si sa zaregistroval pred pár hodinami nie je aktivita, nemám rád ľudí čo prídu iba keď je konkurz). Za mňa nie.
 
www.bafrnec.eu
LiL97
Nechápem načo je tak potrebný ten steam ale ak je tak...tak na to s prepáčením seriem nedám peniaze do virtuality len preto aby som sa stal adminom. Sad
 
k1x
10euro ta zabije? Grin..a steam je na to, aby sa ludia dorozumievali spolocne, a nie cez nejake ICQ, Skype, a ine ****iny..
 
LiL97
Nejdem sa tu prosiť nedáte tak nedáte a tým to hasne ja si určite nekúpim steam len preto aby som bol admin...
 
LiL97
A pozrite sa na odkazovač čo píše davidko ze na zm je malo adminov...kazdy tam ma cheaty ale ked vy nie tak nie.Budu vám odchadzat hraci a pojdu na ine servery ku konkurencii Pfft
 
FnatiC
LiL to uz nieje tvoja starost....
I am Sexy and I know it Grin
fn4t1c
 
LiL97
A ešte Kix spomenul ze steam je na to aby sme sa-alebo sa niekto cez steam dorozumieval.Ak ide len o to?Mám kopírovanú verziu steam to znamená ze je neuplná ale mozem si cez steam pridávať priatelov chatovať s nimi atd....Dokaz je Attack váš admin mám ho prídaného na steamu možte sa ho spýtať.
 
k1x
ano v tom mas pravdu, ale uroven portalu nemoze klesnut, aby sme prijmali NS hracov ako adminov...neber to osobne Smile
 
LiL97
Ale úroven vám aj tak klesá.Ked nikto neni admin na zm a rozširujú sa vám tam cheaters to je ouk?A vy ma nechcete za admina len preto lebo nemam Steam?A co ze nemám steam je to zločin?Veľa dobrých hráčov nemá steam.Ale ako som povedal ked nie tak nie.
 
FnatiC
na ZM ma prava 8 adminov ... je to malo? podla teba?
I am Sexy and I know it Grin
fn4t1c
 
LiL97
Hej to je dosť ale tam nikdy niesu ked ich treba tak čo su to potom za admini?
 
tryskovy_kasparek
LiL97: Steam není o dorozumívání pouze, ale o tom, že STEAM je originální , takže jeho majitelé, si dávají pozor na to zda zapnou a davají na jevo že tu hru berou vážné.

Navíc práva na steam ID , jsou z pohledu admina na naprosto jiné urovni.

Jen k tomu dodám, že pokud je admin steam, reprezentuje to servery, portál, protože sou to hráči zkušený, kteří berou hru vážně, né jako člověk, co si to stáhne z netu a zapíná si cheaty, pač se nudí..

Co se týče neaktivity adminů: I když bude 30adminů, server se nedá uhlídat nonstop, proto v případě cheatingu, oslov admina pomocí shoutebox, nebo ho natoč, okopíruj steam ID a doložto sem, hráč bude zabanován.

Teď blo originální cs 1.6 (steam) na steamu ke koupi za 2,70 e a na KČ by to vyšlo asi 70kč, což je poměrně směšná cena..Takže tady vidíš, e se dá investovat za minimum..
 
LiL97
Ok po novom serem na tento portál a kebyze aj vidim na servery cheatera aj tak to nenahlásim! Pfft Nedám predsa peniaze za steam a kvoli čomu?Ja si mozem zahrat cs aj cez protokol 48 patch v44 kde tiez nemozem zapnut cheaty lebo je to blokované.A nemúsím mať blbý steam a navyše poznám dosť ludí ktorý si kúpili steam a hovoria ze to je na nič že to vobec nemali kupovať takže asi tak....Ale vrávím ked nie tak nie !A úvidím dokedy vám vydrží ten server zombie Sad SadSad A neviem ako sa dá hra brať važne?!Nechápem je to len virtualita takže ked prídem cez volný čas zahrať cs na NO STEAME!! tak neberiem tú hru važne?
 
tryskovy_kasparek
Potom je debata uzavřená

Bez steamu nejsou práva

LOCK
 
Attack
LiL97 napísal:

Ok po novom serem na tento portál a kebyze aj vidim na servery cheatera aj tak to nenahlásim! Pfft Nedám predsa peniaze za steam a kvoli čomu?Ja si mozem zahrat cs aj cez protokol 48 patch v44 kde tiez nemozem zapnut cheaty lebo je to blokované.A nemúsím mať blbý steam a navyše poznám dosť ludí ktorý si kúpili steam a hovoria ze to je na nič že to vobec nemali kupovať takže asi tak....Ale vrávím ked nie tak nie !A úvidím dokedy vám vydrží ten server zombie Sad SadSad A neviem ako sa dá hra brať važne?!Nechápem je to len virtualita takže ked prídem cez volný čas zahrať cs na NO STEAME!! tak neberiem tú hru važne?



Ja hru neberem vážne... ale neviem ako ty... ale v hlave určite nemáš v poriadku...
A teraz ti niečo poviem!
Som ešte nevidel že ked Ns-ak bol admin, by nebol nb!
Napr. MaGoRKo bol nsak na zm... dal mne pernament za to že som ho zabil GrinGrinGrin Takže preto... nebudeš admin.... teraz si sa ukazal a ked sere* na náš portal ta tu ani nechcem vidiet! Pfft Smile KID.
 
Bafko
Nie.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03