Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
BAN
Error404
Chcel by som aby ste zabanovali hraca menom Lopticka
Siel G na nemesia na servery Zombie zadarmo Vip
Tuna mate screen ako ide do neho G M4A1 http://leteckaposta.cz/922682203 hned potom ako odisiel bafo zo servera tak bol nemesis a siel do neho G m4a1
 
Bafko
Bez steam ID alebo IP nemám dať ako ban.
 
www.bafrnec.eu
Error404
ale ked budes ty alebo nejaky admin a on tak sa BAN da dat tak som myslel ze by ste ho niekedy zabanovali
 
Error404
# 3 "Lopticka" 165 STEAM_0:1:1422044
 
tonci007
cawte all. No bohužial toto je dosť častý jav. A to asi preto, že tam v poslednej dobe nechodí žiadny " ADMIN "Pfft
 
Bafko
Admin tam chodí, len nie pod svojim nickom.
 
www.bafrnec.eu
tonci007
tak prečo nepadaju bany za gold na nemesisa? A to za ten čas čo ja tan zvyknem byť je pár krát.
 
Error404
ondajee už dal včera BAN, za Gold AK 47 ale nemesis nieje často a admini tam práve vtedy byť nemusia ja zrobim sem tam screen jak ide G do nemesisa ale dakedy BAN nedaju ale zas už tak často nejdu G do nemesisa
 
Bafko
Keď som tam a vidím že sa niečo deje, tak dám ban cez web aby som sa neprezradil. Ale väčšinou nič nerobia.
 
www.bafrnec.eu
Error404
Bafko ma pravdu v poslednej dobe je stále menej G AK na nemesisa a Bafko nechcem zakladať zbytocne novu temu ale chcem sa spítať, že kedy bude to EVIp lebo už dlho sa na neho čaka ale stale to nieje ale keď bude treba založím novú tému
 
tonci007
treba lo bz viac adminov to ja chápem lebo yas tam nemôže bzť jeden alebo dvaja celé dni. O tom som si aj ja vedomý.
 
Bafko
Teraz je veľa roboty s dr a ďalším serverom, keď to bude tak by sa malo začať robiť vip na zm.
 
www.bafrnec.eu
tonci007
ok.
 
Error404
oka
 
Attack
Bože môj, my admini nemôžme byť neustale za PC a hrat zombie vkuse... ja tam prídem na 1-2 h ... urobím poriadok a idem preč... ved zoberte si tak sú prazdininy... A ked už tak ako bafko hovoril ja tiež nechodím po vlastným nickom Attack. ...
Niekedy prídem s nickom _N!xoOoOoNNN' ... abo nejakym inym... ja som tam len vy o tom neviete Smile
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03