Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o admin práva na Dust 2..
weserle
Meno - Miroslav

Vek - Mám 17 rokov

Nick na serveroch - Nick v hre veľmi často mením, ale môj momentálny nick je Wesserle_-

Nick na steame - ° Mirenečko

Steam ID - STEAM_0:1:76209338

Server, na ktorom žiadate o práva - Dust 2 *Zadarmo VIP*

Prečo by ste mali byť práve vy adminom - Som dosť aktívny. (Konkrétnejšie sa to dočítate nižšie). Mám nejaké tie skúsenosti s adminovanim. Nemám rád keď niekto kazí hru či už od vulgárnosti, neplnenie povinnosti, až po cheaty. Tento portál poznám už dlhšiu dobu dá sa povedať, že viem ako to tu u vás beží. /Poznám ho z čias ešte pred mojou cs pauzou a pred vaším pozastavením portálu./

Aktivita (koľko hodín denne ste aktívny) - V hre som aktívny 4-7 hodín. Na steame som takmer 24 hodín online cez mobil.

Niečo málo o mne - Ako som už v prvom a druhom bode spomínal volám sa Miroslav a mám 17 rokov. Pochádzam z menšieho mestečka ktoré nesie názov Považská Bystrica. Chodím na SoS. Medzi moje koníčky patri hlavne šport či už bmx, cvičenie, lyžovanie, sk8, basket a mnoho ďalších. Bohužiaľ som od všetkého na dosť veľkú dobu indisponovaný vzhľadom na to, že som pred pol rokom mal vážny pád,úraz na bmx. Nedá sa mi takmer nič robiť tak preto mám toľko času na CS ktoré je taktiež môj koníček. Som mierumilovnej, nie moc výbušnej povahy. Snažím sa všetky veci riešiť s rozumom a chladnou hlavou či sú to veci ktoré priviedol sám život, hry alebo čokoľvek iné.
Myslím si, že pre začiatok by toľko o mne stačilo. Ak by ste mali záujem sa o mne niečo viac dozvedieť tak sa spýtajte a ja Vám rád odpoviem. Prajem Vám príjemné čítanie. Prepáčte, ale trochu som sa rozpísal.

Dodatok/edit - Som na webe registrovaný chvíľu pretože môj starý nick a heslo čo som tu mal si už nepamätám.
 
xpT
myslíš že BOLO skôr vajce alebo BOLA skôr sliepka? a prečo
 
Elysium
Myslím že nejdříve byl Coky ... a jsem pro ANO!
Enjoy Bitches x)
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifginajb4
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.pnggina457
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198046561403.png
 
weserle
Nemám rád túto otázku čo si dal xpT, ale myslím spolu s Elysium, že najskôr bol Coky ..
 
Coky
Grin Grin Grin Grin
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
weserle
Bafko alebo Fanatik poprípade ďalší majú v pláne a chuť sa vyjadriť? Smile

Zlúčiť na december 03 2013 14:31:37:
Prepáčte ,ale ako sa tak dívam tak nemá to tu význam. Žiadsť tu mám už dlhšiu dobu a nikto sa nevyjadril aby som bol presnejši niekto z hlavných sa nevyjadril. Je fakt, že server admini sa vyjadrili za čo sa im chcem podakovať, ale ďalej sa nič nedeje. Každopádne Vám držim palce nech sa vám to podari rozbehnuť ako kedysi. GL&HF Tento topic môžete LOCK alebo DELETE. Ďakujem.
Majte sa tu pekne.

S pozdravom Wesserle

Zlúčiť na december 03 2013 14:33:01:
Zlúčiť na december 03 2013 14:31:37:
Prepáčte ,ale ako sa tak dívam tak nemá to tu význam. Žiadsť tu mám už dlhšiu dobu a nikto sa nevyjadril aby som bol presnejši niekto z hlavných sa nevyjadril. Je fakt, že server admini sa vyjadrili za čo sa im chcem podakovať, ale ďalej sa nič nedeje. Každopádne Vám držim palce nech sa vám to podari rozbehnuť ako kedysi. GL&HF Tento topic môžete LOCK alebo DELETE. Ďakujem.
Majte sa tu pekne.

S pozdravom Wesserle

Zlúčiť na december 03 2013 14:35:07:
S pozdravom Wesserle

Zlúčiť na december 03 2013 14:33:01:
Zlúčiť na december 03 2013 14:31:37:
Prepáčte ,ale ako sa tak dívam tak nemá to tu význam. Žiadsť tu mám už dlhšiu dobu a nikto sa nevyjadril aby som bol presnejši niekto z hlavných sa nevyjadril. Je fakt, že server admini sa vyjadrili za čo sa im chcem podakovať, ale ďalej sa nič nedeje. Každopádne Vám držim palce nech sa vám to podari rozbehnuť ako kedysi. GL&HF Tento topic môžete LOCK alebo DELETE. Ďakujem.
Majte sa tu pekne.

S pozdravom Wesserle[/quote]
Upravil weserle dňa 03-12-2013 14:35
 
Fanatik
Citat pravidla .lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03