Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Mazi-D2 ;) - Zamietnuté
Mazi
-meno Tomáš Mazura (přezdívka: Mazi)
-vek: 16
-nick na serveroch: Mazi /A/ - klan tam mám, ale ten je nepodstatný
-nick na steame: deaglemazi
-Steam ID: STEAM_0:0:56332975
-server, na ktorom žiadate o práva: D2
-prečo by ste mali byť práve vy adminom: jsem nápomocný, že přispěju peníze, jelikož do kodu a grafiky moc nejsem, ikdyž základy zvládám Smile
-aktivita (koľko hodín denne ste aktívny): 2-3
-niečo o sebe: Jsem Tomáš Mazura, z Pardubic v ČR, studuji 7. nejlepší gymnázium v ČR a rád hraju counter-strike, sporty a dámu Pfft Grin
 
k1x
nemal si nahodou dnes pred nickom "Everlast" ?
 
zwelwex
Mohol si sa viac popasovať so žiadosťou, ale za mňa máš menšie Ano Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Mazi
Promiňte, že reaguju.
K1x: Hrál tam můj steam, na kterém byl kamarád, který byl u mě, já dělal závěrečnou práci do školy, takže jestli se něco stalo, tak se omlouvám a víckrát ho tam nepustím.
Zwelwex: Ano, mohl jsem, ale tak potřebné informace tam jsou a já se dělal s tou prací, takže jsem neměl moc času Smile.
 
Majlo
Za mňa hej, môže byť..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
majo
Na steame si mi minule písal, že máš 14 rokov, čoskoro 15.. a tu v žiadosti máš vek : 16 .. čo mi na to povieš? A ohľadom tých práv .. myslím že sú tu lepší kandidáti na post administrátora .. sú viacej aktívny na serveri ako ty.
 
BearFlash
Slabá žiadosť....
 
Mazi
ano, ted jsem měl horší aktivitu, ale majo..pokud vim, tak z žádosti jsem psal, že včera jsem na počítači vůbec nebyl, mému kámošovi je 14, ano, byl u mě a já se učil..nechci se tu s tebou hádat, nebo tě urážet, ale přečti si to a vyvod si z toho vysledek a pak se ptej prosím, nicméně díky za otazku, aspon jsme si to ujasnili.

Zlúčiť na jún 05 2013 17:42:47:
jinak k té žádosti, je tam vše potřebné, nevidim duvod, proč by měla být slabá

Zlúčiť na jún 05 2013 17:54:24:
majo napísal:

Na steame si mi minule písal, že máš 14 rokov, čoskoro 15.. a tu v žiadosti máš vek : 16 .. čo mi na to povieš? A ohľadom tých práv .. myslím že sú tu lepší kandidáti na post administrátora .. sú viacej aktívny na serveri ako ty.

s Majem ujasněno Wink
Upravil Mazi dňa 05-06-2013 17:54
Život je těžká dřina a je na nás, jak se s ním vypořádáme.
 
awp powa
majo napísal:

Na steame si mi minule písal, že máš 14 rokov, čoskoro 15.. a tu v žiadosti máš vek : 16 .. čo mi na to povieš? A ohľadom tých práv .. myslím že sú tu lepší kandidáti na post administrátora .. sú viacej aktívny na serveri ako ty.

Noo hej napr.. ja Smile
 
zwelwex
Ale nedáme mu radšej práva na iný server? Smile
Upravil zwelwex dňa 05-06-2013 20:10
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Mazi
cože?.. dnes ráno jsem tam ani nebyl, přísahám!!..navíc tohle bych si nedovolil! vážně ne!
Život je těžká dřina a je na nás, jak se s ním vypořádáme.
 
k1x
preto som sa pytal, ci si mal pred nickom Everlast, lebo tak, ako pise zwelwex..kazdemu (aj mne) si vcera nadaval, ze mame zapate..pamatal som tento tvoj avatar, aj SID, ale ci si to bol zrovna ty, kto mi vcera nadaval je otazne, lebo ich bolo viac Grin
 
Mazi
k1x asi určitě ne, protože i zwelwex si spletl můj nick Grin neměl jsem tam everlast Grin takže se nic nestalo Grin Grin
Život je těžká dřina a je na nás, jak se s ním vypořádáme.
 
zwelwex
Nie, nie ja som si ho pomýlil s Mochim. Smile Nie je to on. Grin Sory Grin Grin
Ale možno máš pravdu k1x, skús sa spýtať Maziho.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Mazi
Hele, jako tobě jsem určitě nenadával, před nickem jsem Everlast neměl a to, že občas sranduju s AB, tak to se pozná podle smajlíků, tohle jsem já vážně nebyl ! Shock
Život je těžká dřina a je na nás, jak se s ním vypořádáme.
 
Majlo
k1x, tebe nadáva každý druhy Smile pamatas si to, kto ti kazdy nadava? hh
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Mazi
zabity Grin
Život je těžká dřina a je na nás, jak se s ním vypořádáme.
 
majo
Na steame sme si to vyjasnili .. a čo sa týka tých aktívnych hráčov: myslel som bud teba plmisqo alebo takého Rera(on si minule požiadal O práva).
 
awp powa
majo napísal:

Na steame sme si to vyjasnili .. a čo sa týka tých aktívnych hráčov: myslel som bud teba plmisqo alebo takého Rera(on si minule požiadal O práva).

Ja som to len zo srandy povedal..nech si adminuju chlapci..Smile ja nemám nervy na to nahrávanie dema a hádky z blbými cheatermi ktorým keď dáš ban tak majú ešte tu drzosť si požiadať o unban..skúsenosti stým mam ale radšej si budem v kľude hrať.. Smile
 
majo
ked nie ty tak rero .. on je na serveri neustále+aj na webe.Tak ale nech sa vyjadrí fanatik ked sem príde.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Fizzinka/Práva/D2 - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 04-11-2013 19:26
Ziadost o Admin prava na De_Dust2 - Zamietnuté Žiadosti o práva 1 21-10-2013 21:31
Žiadosť o admin práva na COD4:MW # Save XP - Zamietnuté Žiadosti o práva 1 17-10-2013 16:06
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03