Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
rupert - Schválené
rupert
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: xXx
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Tvoja IP: '91.219.132.200'
[AMXBans] ========================================

http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php

nick pod akým som práve hral je : rtt

noo to som ja rupert ale už som písal skôr, že sa mi nedá pripojiť na server s mojím nickom

hral som ako vždy, šiel som na stred cez dvere a asi nejaký bug či čo zrazu .. vid na deme

dôvod je jasný nie som cheater

Ďakujem
Upravil majo dňa 03-06-2013 18:25
 
Lofasek
"Nejsem cheater" ..to napíše každý počkej si na důkaz od maja
 
majo
Demo je v admin sekcíí.
 
rupert
a čo iné som mal akože napísať??! mal som sa vyjadriť k tomu, prečo si myslím, že by som mal dostať UB tak mne je to jedno, že to píše každý... ja nie som každý
 
k1xo
Zapnutý. Smile
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
diviak
ja ruperta poznam hodnu dobu, nikdy nic nemal... na prvu luciu absolutne nereagoval...
xkrat sme sa bavili o tom, ze lucia je nespolahliva, treba natocit aspon dva dokazy ked na nu reaguje dotycny, plus by bolo fajn aj situaciu bez lucie, na ktorej vidno wh... ja som za unban v tomto pripade.
 
Fanatik
Diviak ma uplnu pravdu, vela krat som hovoril, nie ze hodim luciu a je zapaty .. urob s luciou demo a ptm urobim bez nej .. lebo na luciu sa neda furt spoliehat, je to plugin a kazdy plugin ma svoje bugy ..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
majo
No ok .. ak to teda nestači to demo tak mu daj Ub.
 
Majlo
Ja ruperta poznám tiež, je v pohodičke.. ale nie vždy by som sa riadil tým, že ked ho poznám, nie je zapatý.. poznal som tu plno hračov a nakoniec sme niektorých "odhalili"...Napr. aj hráč "Puma"- nikdy by som nepovedal, že je zapatý, X krát som ho spectoval, nereagoval na luciu, nehral ako zapatý a nakoniec sme ho ajtak "odhalilili"... A pokiaľ si dobre pamätám, na deme bola podobná situácia, že na luciu nereagoval, ale až na niekoľký krát do nej strelil..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
majo
S tým hráčom puma .. mal som demo kde presne dieroval enemy cez stenu + dokonca reagoval aj na luciu .. lenže stalo sa to čo som nečakal .. demo sa neuložilo .. a to že sa ti neuloží demo s tým mal problémi aj poker11.
 
diviak
len tolko, lucia je pomocka, ked vidis ze hrac je bot a ma viditelne wh, tak si mozes pomoct luciou.... ale zasadne sa na nu nespoliehajte, admin ma vediet rozoznat wh aj bez pomoci lucie.
 
rupert
Ďakujem diviak, ja len toľko, že ani neviem čo je to lucia, ledva som si vymazal reklamu z cska, nie to si tam dať nejaké cheaty, mám 22 rokov a viem sa zabaviť aj inak, ako hrať cs (ktoré hrám už aj tak dosť dlho) s cheatmi.. ja som do týchto vecí antitalent, viem si akurát vo voľnom čase zapnúť cs alebo fb, mail ... ak niesom niekde na pivku Smile aaale ja som to tušil, že keď sa mi nedá pripojiť cez nick rupert, dal som rtt a hneď každý plieskal : vypínaj rtt a iné nadávky a pod. Som tu dlho, chcel som tu byť raz admin, keď bude steam, ale ako vidím, netreba, máte lepšieho...neuraz sa majo
 
k1xo
Tak keď teda to bol bug alebo nestačí demo,tak mu dajte UB a tu dávam lock.
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
majo
Odomknem to .. lebo sa na to zabudne a rupert nedostane Ub.

EDIT: Ub máš , tak lock.
Upravil majo dňa 03-06-2013 18:25
 
Fanatik
lock.
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Unban :) - Schválené Žiadosť o unban 7 20-05-2013 21:55
Žádost o UNban - Schválené Žiadosť o unban 18 16-05-2013 19:22
Žádost o práva na Dust2 - Schválené Žiadosti o práva 19 15-05-2013 15:00
ziadost o unban - Schválené Žiadosť o unban 20 14-05-2013 16:21
Unban Jackson Martinez ( ja nie :D ) - Schválené Žiadosť o unban 24 10-05-2013 18:20
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03