Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Problém s cskom, asi končim
Majlo
Takže čaute...
Mám problém s cskom, kliknem na "play", csko sa mi zapne, počítajú sa mi hodiny, ukazuje, že som v hre. No predsa nemôžem hrať, nemám ho v procesoch, nemám ho na lište a čudné je, že dota mi normálne ide bez problémov. S fanatikom som sa dohodol, že mi zatiaľ práva nechá, pokiaľ to nevyriešim. Ak s tým nič nespravím, končím...

Týmto by som Vás chcel poprosiť o nejaké rady, možno ste sa s tým už stretli, možno sa tomu rozumiete. Neviem to vyriešiť, nepomohol ani reštart steamu, ani cska. Díky tým, ktorí sa mi aspoň trošku budú snažiť pomôcť.
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
poker11
Ahoj. Podobný problém měl na bývalém portálu co jsem byl jeden admin. Zkoušel všechno možné a nic nepomohlo. Tak jsem mu řekl že má zkusit odinstalovat jak steam tak hru cs z pc a světe div se po novém nainstalování mu to makalo jak mělo Smile
 
Lofasek
Něco podobného jsem měl na NS..po odinstálovaní celé složky CS..a znovu nainstalování mi to šlo..
Ale teďka,jak si chci odinstalovat celou složku steam tak mi to jaksik nejde
 
Majlo
diky vam obom za radu, ja som skusil už aj to, čo si pisal poker.. skusim to aj druhykrat, nic za to nedam..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Lofasek
Nebo potom skus uplně odinstalovat csko na steamu a znova ..a když ani to tak skus sehnat znova csko na steam..
 
Majlo
nebudem zbytočne kupovať, možno mi zas nepojde.. požičiam si popripade na skušku kamošov account možno.. ale dufam, ze do tretice mi to už teraz vyjde a pôjde..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Coky
Lofas keď odinštalovávaš CS zo steamu musíš vlastnoručne tu zlošku Half-life vymazať Wink

Inak MajlušQo ešte si sa nepomodlil k pánovi Cokymu tak možno preto Smile
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
Majlo
hej, tu ani Boh a ani jeho brat mi nepomôže, to valve je obycajna debilina. Robia trápne updaty, aby ľudia prešli na cs:GO a nasrali sa na cs 1.6.. už viem, v čom je chyba, chyba je v tom, že keď si chcem nastaviť staré csko , kompletne sa mi dokazí , ako som spomínal vyššie.. A keď si nenastavím staré csko, mám poondené updatované, na ktorom sa nedá hrať..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Evolution
Skus vymazat složku Half-Life ( zalohuj si , uloz si modely , mapy at se ti nestahuji)
Potom stahni toto : http://uloz.to/xQtYwpG/cs-1-6-100-funkcne-exe

Jak to stahnes prejmenuj na Half-Life a vlož do common poté si tam vlož modely , mapy a skus.
...???What???..Grin
 
Majlo
Okej, dikes moc.. Ak mi to nepôjde už na piaty-krát, tak.. Zajtra skúsim, dik
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Razor
Mal som ten istí problém čo ty. Stačí vymazať cs a nanovo nainštalovať, ale popri vymazávaní skoc do zolzky steam a vymaz aj zalohovanú databázu čo sa ti ukladá časom a po znovunainštalovaní by ti malo cs ísť bezproblémov.
 
awp powa
mg stačí ti v pc ked Máš windows 7 dat obnona systemu ale musiš si pamätať datum kedy ti csko šľapalo v pohode ...napišeš tam ten datum a pc si to pamäta a bude ti isť cs ako vtedy..Smile
 
moucha
bude ti ísť?Grin boha to čo je za slovné spojenie?
The easy day was yesterday
 
Loncek
Přesně co říkal "awp powa" buď obnova systému pokud máš nějake body obnovy a jestly né tak reinstal windows Smile
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Divný/nepochopiteľný problém s cskom Pomoc 8 23-06-2013 12:04
Problem s cskom :( Pomoc 6 14-06-2013 18:48
Končim Pre vedenie 38 25-05-2013 21:50
FPS -problem s grafikou Pomoc 15 11-05-2013 19:18
Problém z Rozlíšenie Voľná téma 2 11-05-2013 18:53
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03