Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žádost o práva na Dust2 - Schválené
KenOx
Zdravím vás,
Omlouvám se předem, ale dle osnovy se zcela držet nebudu, jelikož chci žádost trochu rozvést.

Jmenuji se Jakub Novák, je mi 15 let. Stále chodím na základní školu. Do budoucna bych chtěl studovat techniku, nebo něco s grafikou.
Když mi bylo 11 let, potkal jsem jednoho kluka na tehdejším SA-MP serveru, připadal mi v pohodě, byl o 5 let starší než já. Přidal jsem si ho na skype, kecali jsme.. Jednoho dne mi nabídl, že mi za menší finanční částku vytvoří web na PHP-F. Tak jsem to vzal ( V té době jsem nevěděl co to Csko, nebo PHP-F je,.. ) Po vytvoření webu na endoře jsem si začal klást otázky typu: " Naučím se s tím vůbec zacházet ", " Není to moc složité ",.. Ale začal jsem se i přes všechno věnovat webu. Po roce a půl jsem byl natolik zkušený, že jsem webové stránky vytvářel i na zakázku. Poté jsem si udělal svůj první portál, který měl vysokou návštěvnost ( přes 1000 UIP Denně ) Jenomže jsem v té době neměl moc financí, tak po roce jsem byl donucen ho zrušit. Poté jsem měl druhý projekt, ten už se tak nerozjel. Před 4 měsícema jsem rozjel svůj 3 a doufám že už poslední projekt, který jsem přenechal Lurkovi. Můj odchod není kvůli financím, ba naopak, těch máme momentálně dost. Ale opustil jsem to kvůli tomu, že je s tím moc starostí a jsem tam na všechno skoro sám.
Přesně kvůli tomu jsem se rozhodl vytvořit si budoucnost na nějakém dobrém, rozjetém portálu, kde jsou v pohodě hráči i admini. MaximumGaming splňuje všechna kritéria, servery jsou perfektně nastavené, web také ( I když musím podotknout pár vecí.. ) Tak to by bylo o mne vše, teď napíšu základní ifnormace o mne a counter-striku.

SteamID: STEAM_0:0:638854
Nick: KenOx ( Stále ho měním, protože nedokážu zasedlat na jednom )
Odehráno hodin na counter-striku: Přes 720
Banován jsem nikdy nebyl, jelikož jsem cheaty nikdy nepoužil. Teda popravdě použil, když jsme testovali naše administrátory, jestli rozeznají cheatera od hráče. Poté jsem je hned smazal.

Asi to, co vás nejvíce zajímá:
Přispěl bych:
- SMSKAMA
- HERNÍ OBCHOD, VLASTNÍ UPLOAD
- KLIDNĚ DARUJI I MŮJ UČET NA CREW.SK ( 60 EUR )
- DARUJI MOJE 4 KOUPENÉ VZHLEDY, POTOM MÁM 2 PSD VZHLEDY.
Proč tohle všechno? Jdu na MaximumGaming s tím, že tu chci něco zažít, chci si tu vytvořit skvělou pověst a chci to zde dotáhnout co nejdál. Aktivní jsem každý den, na Counter-Striku +5 Hodin Denně. Jsem ochoten pomoct, nebo něco vytvořit pro web, pokud bude potřeba ( Nebo koupit ).
Tak, doufám že se vám žádost líbí a omlouvám se za dlouhé čtení. Ať už váš verdikt bude jaký-koli, tak to beru s kladným nábojem. Když přijat nebudu, budu hrát na Maximu stále, protože šancí má člověk víc Smile
Upravil majo dňa 15-05-2013 15:01
 
DieBitCH
Žádost pěkná, za mě máš ANO. Ale myslím že dust je FULL
Sem tu proto abych změnil svět Grin BLA BLA BLA Grin
 
KenOx
Pokud je na Dustu Full, není problém.
Můžu začít s adminem na jiných typech serverů, jako je JB nebo tak. Smile
 
zwelwex
Mohol si tú žiadosť skrášliť, ale na túto žiadosť by sa mali hlavne vyjadriť Majitelia (Fanatik a Bafko), keby som ťa s mojím hlasom mohol posunúť do ATeamu ..., tak za mňa máš ANO
 
www.MaximumGaming.6f.sk
KenOx
zwelwex Díky moc. Vážím si tvého vyjádření.
 
Danndy
Na iný server máš Áno.
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
KenOx
Děkuju Smile
 
brainer
Igen
 
majo
Hmm , zaújmavé čím všetkým by si bol ochotný prispieť.. nech sa vyjadria Hl.admini (bafko,fanatik). A čo sa týka mňa : skúsenosti máš , keby si vedel zohnať hráčov na Jb alebo na iný server máš áno.
 
KenOx
Sehnat hráče na JB není problém,
mám hodně známých/bývalých adminů co hrajou JB Smile
 
poker11
Pěkně napsané za mě ANO ale záleží na vedení.
 
tomas-1200
A jeho date **** krista vam a na Dust 2 je plny server adminov a ****e trz tam su minimalne 7 cheateri **** rozdumujce u tej hlave
 
majo
Tomáš .. nenadávaj tu , ukludni sa .. ešte jeden príspevok s nadávkami a budem ti to mazať.
 
tomas-1200
Okejj ale tam jest vela cheaterov online neda sa hrat **** ... a vy neidete banovat to co toto je? server pny adminov na dust 2
 
majo
Píš to do shoutboxu (nie tu v žiadosti o práva), alebo natoč demo a nahlás cheatera tu: http://maximumgaming.6f.sk/forum/viewthread.php?thread_id=998 a bude to riešené.
 
Majlo
Si ma isto presvedčil, som za ANO.. ale na iný server, napríklad Dust2 #2
 
k1xo
Na d2 nie na iný server ano.
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
Fanatik
Celkom slusná ziadosť .. napis mi na steame neako dohodneme na aky server..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
majo
Napíš bafovi/fanatikovi nech ti nahodí práva. Lock.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Amadeus - Prava na ZM Žiadosti o práva 3 27-02-2014 21:05
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03